Strona głównaKontaktDodaj do ulubionychZnajdźMapa serwisuPowiększ tekstZmniejsz tekst
Strona główna
 
Menu
Polityka prywatności i plików cookies
Informacja UMŁ
Opłata skarbowa
Podatki lokalne
Odbiór dowodu osobistego
Biuro Rzeczy Znalezionych
Nieodpłatna pomoc prawna
e-urząd
Praca
Oświadczenia majątkowe
Jednostki pomocnicze Miasta (osiedla)
Organizacje pozarządowe
Dla inwestora
Informacje dla osób niepełnosprawnych
Miejski Rzecznik Konsumentów
Budżet Miasta
Dokumenty strategiczne
Spółki z udziałem Miasta
Rejestry, ewidencje, archiwa
Konsultacje społeczne
Otwarte dane
Instrukcja obsługi
Ponowne wykorzystywanie
Redakcja BIP
Kontakt z UMŁ
Serwis internetowy UMŁ
BIP
26 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza otwarty konkurs ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie organizacji XII SuperFinału rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

25 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie powierzenia realizacji zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie wydatków realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego na 2017 rok „Zajęcia taneczne dla mieszkańców Osiedla Nr 33”.

Szczegóły konkursu >>>

25 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustny przetarg nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości położonych przy ulicach: Doły 38, Okólnej bez numeru, Rojnej 77 i Normandzkiej bez numeru, Ruchliwej bez numeru, Zagadkowej bez numeru, Postępowej bez numeru.

24 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustny przetarg nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości położonych przy ulicach: Piotrkowskiej bez numeru, Augustów bez numeru, Nowe Sady bez numeru, Sprawiedliwej 21 i 23 oraz Lutomierskiej bez numeru.

24 maja 2017

Stanowisko Prezydenta Miasta Łodzi w sprawie konsultacji z Łódzką Radą Działalności Pożytku Publicznego i organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektu uchwały Rady Miejskiej w Łodzi w sprawie podniesienia wysokości świadczenia przysługującego rodzinie zastępczej niezawodowej oraz małżonkom lub osobie niepozostającej w związku małżeńskim przeszkolonym do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, prowadzenia rodzinnego domu dziecka lub rodziny przysposabiającej, za czas sprawowania funkcji rodziny pomocowej.

Szczegóły konsultacji >>>

19 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi informuje, że IV Łódzkie Senioralia odbędą się w dniach 13–26 maja 2017 roku.

18 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza konkurs architektoniczny dwuetapowy, realizacyjny na opracowanie i wykonanie Obiektu – awangardowej rzeźby lub instalacji przedstawiającej „Rodzinę jednorożców”.

16 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi informuje o możliwości składania wniosków przez osoby, które nie mają zaspokojonych potrzeb mieszkaniowych i na własny koszt dokonają adaptacji pomieszczenia wraz z częściami wspólnymi budynku, niezbędnymi do powstania samodzielnego lokalu mieszkalnego.

12 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie organizacji Mistrzostw Europy i meczów reprezentacji Polski w rugby.

Szczegóły konkursu >>>

11 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza otwarty konkurs ofert w formie wsparcia realizacji zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, dotyczących rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

11 maja 2017

Biuro Promocji Zatrudnienia i Obsługi Działalności Gospodarczej informuje, że w dniach 30.05.2017 roku oraz 31.05.2017 roku w turach o godzinach: 9.00, 10.30, 12.00, 13.30 i 15.00 w sali 114 w budynku Urzędu Miasta Łodzi przy al. Politechniki 32 w Łodzi odbędzie się egzamin osób zamierzających wykonywać transport drogowy taksówką osobową na obszarze miasta Łodzi.

11 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie powierzenia realizacji zadania publicznego, na zasadach regrantingu, w zakresie przeprowadzenia działań zmierzających do przekształcenia Łodzi w centrum wydarzeń naukowych o znaczeniu międzynarodowym, zachęcających do studiowania w Łodzi i propagujących osiągnięcia naukowe Łodzi.

Szczegóły konkursu >>>

11 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych i samodzielnego lokalu użytkowego wraz z udziałem w prawie własności gruntu.

9 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania poprzez realizację programów aktywizacji społecznej dzieci i młodzieży.

Szczegóły konkursu >>>

9 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego w zakresie wydawania w 2017 r. niskonakładowych, niekomercyjnych publikacji związanych z Łodzią, z wykorzystaniem różnych nośników zapisu.

Szczegóły konkursu >>>

9 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.

Szczegóły konkursu >>>

8 maja 2017

Uprzejmie informujemy, że termin składania pytań do konkursu architektonicznego na opracowanie projektu studialnego „Współczesnej Kamienicy Łódzkiej” został przedłużony do dnia 26.05.2017 r.

Szczegóły konkursu >>>

5 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych oraz konserwacji skomunalizowanej bazy sportowej użytkowanej przez kluby sportowe.

Szczegóły konkursu >>>

4 maja 2017

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustny przetarg nieograniczony (licytację), na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych oraz samodzielnych lokali użytkowych, wraz ze sprzedażą udziału w gruncie lub z oddaniem w użytkowanie wieczyste udziału w nieruchomości gruntowej, stanowiących własność Miasta Łodzi, położonych w Łodzi przy ulicach: Grabowej 15, Pabianickiej 204, kpt. Stefana Pogonowskiego 26, al. Tadeusza Kościuszki 8, Bolesława Limanowskiego 52/54, Gdańskiej 64, Nowomiejskiej 5, Rewolucji 1905 r. 18, Wschodniej 27, Wierzbowej 33 i Nawrot 25.
Rejestr zmian | Statystyka | Liczba odwiedzin: 3640671
Redakcja     Administracja     Wykonanie:  P®ESTO