Strona głównaKontaktDodaj do ulubionychZnajdźMapa serwisuPowiększ tekstZmniejsz tekst
Strona główna
 
Menu
Polityka prywatności i plików cookies
Informacja UMŁ
Opłata skarbowa
Podatki lokalne
Odbiór dowodu osobistego
Biuro Rzeczy Znalezionych
Nieodpłatna pomoc prawna
e-urząd
Praca
Oświadczenia majątkowe
Jednostki pomocnicze Miasta (osiedla)
Organizacje pozarządowe
Dla inwestora
Informacje dla osób niepełnosprawnych
Miejski Rzecznik Konsumentów
Budżet Miasta
Dokumenty strategiczne
Spółki z udziałem Miasta
Rejestry, ewidencje, archiwa
Konsultacje społeczne
Otwarte dane
Instrukcja obsługi
Ponowne wykorzystywanie
Redakcja BIP
Kontakt z UMŁ
Serwis internetowy UMŁ
Radni Rady Miejskiej w Łodzi kadencji 2014-2018 (wg okręgów wyborczych)<<

Okręg wyborczy Nr 1

  1. Bulak Sebastian
  2. Domaszewicz Bartosz
  3. Głowacki Tomasz
  4. Matuszewska Małgorzata
  5. Walasek Mateusz

Okręg wyborczy Nr 2

  1. Budzińska Joanna
  2. Mędrzak Jan
  3. Przybyła Mariusz
  4. Rakowski Maciej
  5. Tomaszewski Włodzimierz

Okręg wyborczy Nr 3

  1. Marta Wandzel (20.04.2016 otrzymała mandat radnego)
  2. Bliźniuk Paweł
  3. Kępka Karolina
  4. Malinowska-Olszowy Monika
  5. Michalik Marek (11.04.2016 zrezygnował z mandatu radnego)
  6. Skwarka Władysław

Okręg wyborczy Nr 4

  1. Bartosz Katarzyna (29.12.2014 otrzymała mandat radnego)
  2. Buda Waldemar (03.11.2015 zrezygnował z mandatu radnego)
  3. Chruścik Marcin (09.12.2015 otrzymał mandat radnego)
  4. Marzec Radosław
  5. Setnik Paulina
  6. Trela Tomasz (02.12.2014 zrezygnował z mandatu radnego)
  7. Wieczorek Adam

Okręg wyborczy Nr 5

  1. Kaczorowski Andrzej
  2. Lucińska Anna (30.12.2015 otrzymała mandat radnego)
  3. Moskwa-Wodnicka Małgorzata
  4. Niziołek-Janiak Urszula
  5. Reszpondek Rafał
  6. Rzepecki Łukasz (29.10.2015 zrezygnował z mandatu radnego)

Okręg wyborczy Nr 6

  1. Bartczak Elżbieta
  2. Deptuła Kamil
  3. Dyba-Bojarski Bartłomiej
  4. Matuszak Grzegorz
  5. Zalewski Marcin

Okręg wyborczy Nr 7

  1. Hubert Bogusław
  2. Magin Łukasz
  3. Niewiadomska-Cudak Małgorzata
  4. Stasiak Krzysztof
  5. Tumiłowicz Jarosław

Okręg wyborczy Nr 8

  1. Bartosiak Małgorzata
  2. Jeziorski Kamil
  3. Kacprzak Tomasz
  4. Markwant Rafał
  5. Pawłowski Sylwester


Źródło: Departament Prezydenta, Biuro Rady Miejskiej
Informację wprowadził(a): Sylwia Stańczyk (2014-12-01)
Informację zmodyfikował(a): Sylwia Stańczyk (2016-06-29)
Rejestr zmian | Statystyka | Liczba odwiedzin: 13427
Redakcja     Administracja     Wykonanie:  P®ESTO