Strona głównaKontaktDodaj do ulubionychZnajdźMapa serwisuPowiększ tekstZmniejsz tekst
Strona główna
 
Menu
Polityka prywatności i plików cookies
Informacja UMŁ
Opłata skarbowa
Podatki lokalne
Odbiór dowodu osobistego
Biuro Rzeczy Znalezionych
Nieodpłatna pomoc prawna
e-urząd
Praca
Oświadczenia majątkowe
Jednostki pomocnicze Miasta (osiedla)
Organizacje pozarządowe
Dla inwestora
Informacje dla osób niepełnosprawnych
Miejski Rzecznik Konsumentów
Budżet Miasta
Dokumenty strategiczne
Spółki z udziałem Miasta
Rejestry, ewidencje, archiwa
Konsultacje społeczne
Otwarte dane
Instrukcja obsługi
Ponowne wykorzystywanie
Redakcja BIP
Kontakt z UMŁ
Serwis internetowy UMŁ
Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej<<

Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:
  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Rewizyjna
Tomasz Kacprzak – prawnik, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Radny od 2006 roku. Przewodniczył Radzie od 2007 do 2013 roku. Wybrany po raz trzeci na funkcję przewodniczącego rady. Zajmuje się m.in. finansami miasta, bezpieczeństwem mieszkańców oraz transportem miejskim.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:
  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji

Paweł Bliźniuk - samorządowiec, aktywnie zaangażowany w rewitalizację, członek zespołu Mia100 Kamienic, współtwórca budżetu obywatelskiego w Łodzi. Prywatnie fan muzyki rockowej i aktywnego spędzania czasu. Jego największą wadą jest pracoholizm.

Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Współdziałanie z komisjami:
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury

Małgorzata Niewiadomska-Cudak – doktor habilitowany profesor Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce, wykładowca akademicki, radna IV, V, VI kadencji Rady Miejskiej w Łodzi. W VI kadencji była przewodniczącą Komisji Nagród i Odznaczeń Rady Miejskiej w Łodzi.

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Współdziałanie z komisjami:
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Statutowa



Informację opracował(a): Sylwia Stańczyk (2014-12-02)
Informację zmodyfikował(a): Sylwia Stańczyk (2016-11-23)
Rejestr zmian | Statystyka | Liczba odwiedzin: 68264
Redakcja     Administracja     Wykonanie:  P®ESTO