Strona głównaKontaktDodaj do ulubionychZnajdźMapa serwisuPowiększ tekstZmniejsz tekst
Strona główna
 
Menu
Polityka prywatności i plików cookies
Informacja UMŁ
Opłata skarbowa
Podatki lokalne
Odbiór dowodu osobistego
Biuro Rzeczy Znalezionych
Nieodpłatna pomoc prawna
e-urząd
Praca
Oświadczenia majątkowe
Jednostki pomocnicze Miasta (osiedla)
Organizacje pozarządowe
Dla inwestora
Informacje dla osób niepełnosprawnych
Miejski Rzecznik Konsumentów
Budżet Miasta
Dokumenty strategiczne
Spółki z udziałem Miasta
Rejestry, ewidencje, archiwa
Konsultacje społeczne
Otwarte dane
Instrukcja obsługi
Ponowne wykorzystywanie
Redakcja BIP
Kontakt z UMŁ
Serwis internetowy UMŁ
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009<<

2009-03-13
ostatnia aktualizacja: 2009-05-20

Wybory do Parlamentu Europejskiego
7 czerwca 2009 r.

I. Akty prawne, komunikaty i inne informacje dotyczące realizacji zadań Prezydenta Miasta Łodzi związanych z organizacją i przeprowadzeniem wyborów do Parlamentu Europejskiego na obszarze Łodzi:

 1. Zarządzenie Nr 2920/V/09 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 12 marca 2009 r. w sprawie wyznaczenia na obszarze Miasta Łodzi miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego.
  treść zarządzenia >>>

 2. Zarządzenie Nr 516/V/07 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 19 kwietnia 2007 r. w sprawie wyznaczenia na terenie miasta Łodzi obiektów komunalnych, na których umieszczone zostaną tablice i słupy ogłoszeniowe przeznaczone do bezpłatnego plakatowania.
  treść zarządzenia >>>

 3. Uchwała Nr LIII/1005/09 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie zakazu umieszczania plakatów i haseł wyborczych na niektórych budynkach publicznych, a także określonych częściach terenów publicznych w czasie przeprowadzania wyborów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.
  treść uchwały >>>

 4. Informacja Prezydenta Miasta Łodzi w sprawie możliwości dopisywania się do rejestru wyborców cudzoziemców będących obywatelami Unii Europejskiej, w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego.
  treść informacji >>>

 5. Zarządzenie Nr 307/W/09 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 25 marca 2009 r. w sprawie powołania w Urzędzie Miasta Łodzi Miejskiego Zespołu ds. Wyborów do Parlamentu Europejskiego.
  treść zarządzenia >>>

 6. Obwieszczenie Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 27 kwietnia 2009 r. dotyczące wykazu obwodów głosowania, ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.
  treść obwieszczenia >>>

 7. Komunikat Miejskiego Zespołu ds. Wyborów do Parlamentu Europejskiego w sprawie zgłaszania przez pełnomocników komitetów wyborczych kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.
  treść komunikatu >>>

 8. Zarządzenie Nr 3137/V/09 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 14 maja 2009 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia na obszarze miasta Łodzi wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.
  treść zarządzenia >>>

 9. Informacja Prezydenta Miasta Łodzi w sprawie możliwości dopisywania się do spisu wyborców, w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego.
  treść informacji >>>

 10. Informacja Prezydenta Miasta Łodzi w sprawie spisów wyborców w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.
  treść informacji >>>

 11. Komunikat Prezydenta Miasta Łodzi dotyczący bezpłatnego transportu dla osób niepełnosprawnych
  treść informacji >>>

II. Państwowa Komisja Wyborcza


Informację wprowadził(a): Tomasz Wilk (2009-03-13)
Informację zmodyfikował(a): Bogusława Jagusiak (2009-06-03)
Rejestr zmian | Statystyka | Liczba odwiedzin: 7236
Redakcja     Administracja     Wykonanie:  P®ESTO