Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Biuletyn informacji publicznej


Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Przewodniczący

Mateusz Walasek

Radny Mateusz Walasek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (przewodniczący)
 

 

 

Wiceprzewodniczący

Jan Mędrzak

Radny Jan Mędrzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
 

 

 

Adam Wieczorek

Radny Adam Wieczorek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (przewodniczący)
  • Komisja Rewizyjna
 

 

 

Członkowie

Elżbieta Bartczak

Radna Elżbieta Bartczak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
 

 

 

Małgorzata Bartosiak

Radna Małgorzata Bartosiak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (przewodnicząca)

Asystenci społeczni Radnej:

  • Jakub Ciechulski
  • Ewa Bilska
 
Paweł Bliźniuk

Radny Paweł Bliźniuk (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Asystenci społeczni Radnego:
  • Aleksander Sagalara
  • Antonina Majchrzak
  • Kamil Bakuła
  • Daria Janik
  • Jakub Wirski
  • Jagoda Blumental
  • Karolina Synowiec
 
 
Joanna Budzińska

Radna Joanna Budzińska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Kultury (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 

 

 

Kamil Deptuła

Radny Kamil Deptuła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Paweł Pomorski
  • Agnieszka Andruszkiewicz
 

 

 

Bartosz Domaszewicz

Radny Bartosz Domaszewicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Bogusław Hubert

Radny Bogusław Hubert
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury

Asystenci społeczni Radnego:

  • Grzegorz Jastrzębowski
  • Kajetan Trzaskalski
 

 

 

Tomasz Kacprzak

Radny Tomasz Kacprzak (Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Rewizyjna.
 

 

 

Andrzej Kaczorowski

Radny Andrzej Kaczorowski
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (przewodniczący)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
 

 

 

Karolina Kępka

Radna Karolina Kępka
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Statutowa (przewodnicząca)


Asystent społeczny Radnej:

  • Michał Bartosik
 

 

 

Monika Malinowska-Olszowy

Radna Monika Malinowska-Olszowy
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodnicząca)


Asystenci społeczni Radnej:

  • Joanna Baranowska
  • Natalia Olszowy
  • Kacper Kolęda
 

 

 

Małgorzata Matuszewska

Radna Małgorzata Matuszewska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Rewizyjna
 
Mariusz Przybyła

Radny Mariusz Przybyła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Rafał Reszpondek

Radny Rafał Reszpondek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Paulina Setnik

Radna Paulina Setnik
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Nagród i Odznaczeń (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rewizyjna


Asystent społeczny Radnej:

  • Mikołaj Stefanowski
 

 

 

Jarosław Tumiłowicz

Radny Jarosław Tumiłowicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Sportu i Rekreacji (przewodniczący)
 

 

 


Informację wprowadził(a): Migracja danych (27.07.2017 11:44)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BRPiNM (17.10.2017 16:13)

Ilość odwiedzin: 1690

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
17.10.2017 16:13 Hanna Zubrzycka / BRPiNM Modyfikacja treści
04.10.2017 14:54 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
03.10.2017 13:17 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:16 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:15 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:15 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:13 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:13 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:12 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:11 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:11 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:10 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:09 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:09 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:07 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:07 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:07 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:06 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:06 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:06 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:05 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:05 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:03 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:03 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:03 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:02 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:02 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:01 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:50 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:49 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:44 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:43 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:43 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:43 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:42 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:42 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:40 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:39 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:39 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 12:38 Adrian Beer Modyfikacja treści
01.10.2017 12:40 Migracja danych Modyfikacja treści
01.10.2017 12:36 Migracja danych Modyfikacja treści
29.09.2017 13:00 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
22.09.2017 10:10 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:19 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:18 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:17 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:14 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:12 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:11 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:09 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
27.07.2017 13:21 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:27 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:26 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:25 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:23 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:22 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:22 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:21 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:20 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:19 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:19 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:18 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:17 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:15 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:14 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:14 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:13 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:10 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:10 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:09 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:08 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:00 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:59 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:53 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:53 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:52 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:52 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:51 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:51 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:48 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:47 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:45 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 11:44 Migracja danych Utworzenie strony