Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Biuletyn informacji publicznej

Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Przewodniczący

Sylwester Pawłowski

Radny Sylwester Pawłowski
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Edukacji (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Sportu i Rekreacji (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Mikołaj Siwiński
  • Konrad Bąbol
 

 

 

Wiceprzewodnicząca

Małgorzata Moskwa-Wodnicka

Radna Małgorzata Moskwa-Wodnicka
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej (wiceprzewodnicząca)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (wiceprzewodnicząca)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodnicząca)


Asystenci społeczni Radnej:

  • Adam Wojech
  • Anna Kozubska
 

 

 

Członkowie

Katarzyna Bartosz

Radna Katarzyna Bartosz

Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (wiceprzewodnicząca)

Asystent społeczny Radnej:

  • Julia Dzięcielska 
 
Grzegorz Matuszak

Radny Grzegorz Matuszak
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Kultury (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa
 

 

 

Małgorzata Niewiadomska-Cudak

Radna Małgorzata Niewiadomska-Cudak (Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Współdziałanie z komisjami:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystenci społeczni Radnej:

  • Małgorzata Balińska-Szablewska
  • Bogdan Dublewski
  • Jadwiga Świtalska
 

 

 

Maciej Rakowski

Radny Maciej Rakowski
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (przewodniczący)
  • Komisja Statutowa (wiceprzewodniczący)
 
Władysław Skwarka

Radny Władysław Skwarka
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (przewodniczący)
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 

Informację wprowadził(a): Migracja danych (27.07.2017 13:22)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BRPiNM (17.10.2017 16:14)

Ilość odwiedzin: 206

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
17.10.2017 16:14 Hanna Zubrzycka / BRPiNM Modyfikacja treści
04.10.2017 08:16 Adrian Beer Modyfikacja treści
04.10.2017 08:15 Adrian Beer Modyfikacja treści
04.10.2017 08:15 Adrian Beer Modyfikacja treści
04.10.2017 08:15 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:41 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:41 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:41 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:40 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:39 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:38 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:38 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:38 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:37 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:37 Adrian Beer Modyfikacja treści
14.09.2017 11:29 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:28 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:26 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:25 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:25 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:23 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:22 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
14.09.2017 11:22 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
27.07.2017 13:44 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:43 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:30 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:25 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:25 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:24 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:22 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:22 Migracja danych Utworzenie strony