Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Biuletyn informacji publicznej

Radni Rady Miejskiej w Łodzi kadencji 2014-2018 (wg okręgów wyborczych)

Okręg wyborczy Nr 1

Bulak Sebastian

Radny Sebastian Bulak
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa

Asystenci społeczni Radnego:

  • Aleksandra Bogusz
  • Ewa Radomska
  • Marcin Kwieciński
 

 

 

Domaszewicz Bartosz

Radny Bartosz Domaszewicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Głowacki Tomasz

Radny Tomasz Głowacki
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej


Asystent społeczny Radnego:

  • Marcin Więckowski
 

 

 

Matuszewska Małgorzata

Radna Małgorzata Matuszewska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Rewizyjna
 
Walasek Mateusz

Radny Mateusz Walasek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (przewodniczący)
 

 

 

Okręg wyborczy Nr 2

Budzińska Joanna

Radna Joanna Budzińska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Kultury (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 
Mędrzak Jan

Radny Jan Mędrzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
 

 

 

Przybyła Mariusz

Radny Mariusz Przybyła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Rakowski Maciej

Radny Maciej Rakowski
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (przewodniczący)
  • Komisja Statutowa (wiceprzewodniczący)
 
Tomaszewski Włodzimierz

Radny Włodzimierz Tomaszewski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
 

 

 

Okręg wyborczy Nr 3

Grzeszczyk Marta (20.04.2016 otrzymała mandat radnego)

Radna Marta Grzeszczyk
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (przewodnicząca)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Bliźniuk Paweł

Radny Paweł Bliźniuk (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Asystenci społeczni Radnego:
  • Aleksander Sagalara
  • Antonina Majchrzak
  • Kamil Bakuła
  • Daria Janik
  • Jakub Wirski
  • Jagoda Blumental
  • Karolina Synowiec
 
 
Kępka Karolina

Radna Karolina Kępka
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Statutowa (przewodnicząca)


Asystent społeczny Radnej:

  • Michał Bartosik
 

 

 

Malinowska-Olszowy Monika

Radna Monika Malinowska-Olszowy
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodnicząca)


Asystenci społeczni Radnej:

  • Joanna Baranowska
  • Natalia Olszowy
  • Kacper Kolęda
 

 

 

Michalik Marek (11.04.2016 zrezygnował z mandatu radnego)
Skwarka Władysław

Radny Władysław Skwarka
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (przewodniczący)
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 

Okręg wyborczy Nr 4

Bartosz Katarzyna (29.12.2014 otrzymała mandat radnego)

Radna Katarzyna Bartosz

Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (wiceprzewodnicząca)

Asystent społeczny Radnej:

  • Julia Dzięcielska 
 
Buda Waldemar (03.11.2015 zrezygnował z mandatu radnego)
Chruścik Marcin (09.12.2015 otrzymał mandat radnego)

Radny Marcin Chruścik
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Marzec Radosław

Radny Radosław Marzec
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Nagród i Odznaczeń (przewodniczący)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystenci społeczni Radnego:

  • Monika Peczyńska
  • Joanna Jasiak
 

 

 

Setnik Paulina

Radna Paulina Setnik
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Nagród i Odznaczeń (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rewizyjna


Asystent społeczny Radnej:

  • Mikołaj Stefanowski
 

 

 

Trela Tomasz (02.12.2014 zrezygnował z mandatu radnego)
Wieczorek Adam

Radny Adam Wieczorek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (przewodniczący)
  • Komisja Rewizyjna
 

 

 

Okręg wyborczy Nr 5

Kaczorowski Andrzej

Radny Andrzej Kaczorowski
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (przewodniczący)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
 

 

 

Lucińska Anna (30.12.2015 otrzymała mandat radnego)

Radna Anna Lucińska
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (wiceprzewodnicząca)
 
Moskwa-Wodnicka Małgorzata

Radna Małgorzata Moskwa-Wodnicka
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej (wiceprzewodnicząca)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (wiceprzewodnicząca)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodnicząca)


Asystenci społeczni Radnej:

  • Adam Wojech
  • Anna Kozubska
 

 

 

Niziołek-Janiak Urszula
Radna Urszula Niziołek-Janiak
Radni niezrzeszeni w Klubach

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.) (przewodnicząca)
  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (wiceprzewodnicząca)

Asystenci społeczni Radnej:

  • Krzysztof Ruciński
  • Jarosław Ogrodowski
 

 

 

Reszpondek Rafał

Radny Rafał Reszpondek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Rzepecki Łukasz (29.10.2015 zrezygnował z mandatu radnego)

Okręg wyborczy Nr 6

Bartczak Elżbieta

Radna Elżbieta Bartczak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
 
Deptuła Kamil

Radny Kamil Deptuła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Paweł Pomorski
  • Agnieszka Andruszkiewicz
 

 

 

Dyba-Bojarski Bartłomiej

Radny Bartłomiej Dyba-Bojarski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Inwentaryzacyjna (przewodniczący)
  • Komisja Kultury (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystent społeczny Radnego:

  • Nina Siejka
 

 

 

Matuszak Grzegorz

Radny Grzegorz Matuszak
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Komisja Kultury (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa
 

 

 

Zalewski Marcin

Radny Marcin Zalewski
Radni niezrzeszeni w Klubach

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Edukacji (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (wiceprzewodniczący)


Asystent społeczny Radnego:

  • Paulina Jasińska
 

 

 

Okręg wyborczy Nr 7

Hubert Bogusław

Radny Bogusław Hubert
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury

Asystenci społeczni Radnego:

  • Grzegorz Jastrzębowski
  • Kajetan Trzaskalski
 

 

 

Magin Łukasz

Radny Łukasz Magin
tel.: 500-288-686
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (rzecznik Klubu Radnych)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (przewodniczący)
 

 

 

Niewiadomska-Cudak Małgorzata

Radna Małgorzata Niewiadomska-Cudak (Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Współdziałanie z komisjami:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystenci społeczni Radnej:

  • Małgorzata Balińska-Szablewska
  • Bogdan Dublewski
  • Jadwiga Świtalska
 

 

 

Stasiak Krzysztof

Radny Krzysztof Stasiak (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Współdziałanie z komisjami:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Statutowa
 

 

 

Tumiłowicz Jarosław

Radny Jarosław Tumiłowicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Sportu i Rekreacji (przewodniczący)
 

 

 

Okręg wyborczy Nr 8

Bartosiak Małgorzata

Radna Małgorzata Bartosiak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (przewodnicząca)

Asystenci społeczni Radnej:

  • Jakub Ciechulski
  • Ewa Bilska
 
Jeziorski Kamil

Radny Kamil Jeziorski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (wiceprzewodniczący)


Asystent społeczny Radnego:

  • Zbigniew Karmela
 

 

 

Kacprzak Tomasz

Radny Tomasz Kacprzak (Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Rewizyjna.
 

 

 

Markwant Rafał

Radny Rafał Markwant
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Sportu i Rekreacji (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa (wiceprzewodniczący)
 

 

 

Pawłowski Sylwester

Radny Sylwester Pawłowski
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Edukacji (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Sportu i Rekreacji (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Mikołaj Siwiński
  • Konrad Bąbol