Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Prośba o oszacowanie ceny usługi wynajmu sali konferencyjnej, na potrzeby Ogólnopolskiego Spotkania Komitetów Rewitalizacji, w ramach Projektu pn. „Opracowanie modelu prowadzenia rewitalizacji obszarów miejskich na wybranym obszarze w Mieście Łodzi – etap 2”

Prośba o oszacowanie ceny usługi wynajmu sali konferencyjnej, na potrzeby Ogólnopolskiego Spotkania Komitetów Rewitalizacji, w ramach Projektu pn. „Opracowanie modelu prowadzenia rewitalizacji obszarów miejskich na wybranym obszarze w Mieście Łodzi – etap 2”, realizowanego przez Miasto Łódź na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Biuro ds. Rewitalizacji zwraca się z prośbą o oszacowanie ceny usługi wynajmu sali konferencyjnej, na potrzeby Ogólnopolskiego Spotkania Komitetów Rewitalizacji,
w ramach Projektu pn. „Opracowanie modelu prowadzenia rewitalizacji obszarów miejskich na wybranym obszarze w Mieście Łodzi – etap 2”, realizowanego przez Miasto Łódź na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W załączeniu Zapytanie służące szacowaniu wartości zamówienia.

Na tym etapie, prosimy wyłącznie o podanie ewentualnej ceny całkowitej (zarówno brutto, jak i netto) wykonania takiej usługi, co pomoże nam ustalić jej ewentualny koszt. Nie wiąże się to z koniecznością złożenia przez Państwa oferty, szacowanie jest wyłącznie pomocą dla nas z Państwa strony.

Na szacunki czekamy do 18 lutego 2019 roku (poniedziałek), do godz. 14:00.

Szacunki prosimy wysyłać drogą mailową na adres: a.trzcinska@uml.lodz.pl

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Adrian Beer (11.02.2019 14:10)

Informację zmodyfikował(a): Adrian Beer (11.02.2019 14:10)

Informację opracował(a): Aleksandra Trzcińska (11.02.2019)

Źródło: Departament Architektury i Rozwoju, Biuro ds. Rewitalizacji

Ilość odwiedzin: 145