Corocznie Rada Osiedla współorganizuje imprezy o charakterze integracyjnym.Cyklicznie odbywają się: Święto Łodzi w lokalnym wydaniu, Bieg szakala, spotkanie Sybiraków, Dzień Niepodległości, Mikołajki, Wigilia dla seniorów.Święto Łodzi jest zaplanowane w kalendarzu pod koniec lipca.

Na terenie Osiedla impreza uświetniająca urodziny miasta w roku 2016 odbyła sie na Julianowie w Domu Kombatanta im. mjr Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego "Nurta". Z tej okazji pracownicy i pensjonariusze DP przygotowali Kabaret o Czerwonym Kapurku i Robin Hoodzie. Scenki przeplatane piosenkami o Łodzi wprowadziły uczestników w miły nastrój uczczenia 593 rocznicy powstania miasta. Aura sprzyjała piknikowej formie i zapewniła udane grilowanie.

 

 

 Źródło: http://szakalebalut.pl/

W sierpniu 2016 r. Klub Sportowy „Szakale Bałut” zaprosił całą biegową brać na piątą  edycję Wycia Szakala o Północy. Początek imprezy nastąpił o godz. 22:00.   Rywalizowały ze sobą sztafety 4-osobowe, z co najmniej jedną kobietą w składzie o Puchar Osiedla Julianów-Marysin-Rogi.
Każdy z zawodników ośmiokrotnie pokonał pętlę o długości ok 610m.
Drużyny otrzymały słodki pakiet startowy i dyplomy. Sześć najlepszych sztafet zdobyło pamiątkowe puchary.
Ze szczytu Rogowskiej Górki można było podziwiać niezwykła nocną panoramę Łodzi.

 

 


Metryka strony i historia zmian