Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

obwody do glosowania

Andrzejów
nr Okręgu Wyborczego: 36
Numer Obwodu głosowania: 205
Ulice (granice obwodu głosowania): Andrzejki: cała, Bakaliowa: cała, Bolesławów: cała, Chmielna: cała, Czajewskiego: nieparzyste od 1 do 47, Dworcowa: cała, Feliksińska: cała, Galla Anonima: cała, Giemzowska: cała, Gminna: cała, Idzikowskiej: cała, Jędrzejowska: parzyste i nieparzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Dworcowej, Kolorowa: cała, Konfederatów Barskich: cała, Kresowych Stanic: parzyste i nieparzyste od ul. Gminnej do ul. Ziemiańskiej, Kronikarska: cała, Letnia: cała, Ozdobna: cała, Pieśni Rycerskiej: cała, Przylesie: nieparzyste od 3 do końca, parzyste wszystkie, Rokicińska: nieparzyste od 339 do 433, parzyste 394 do 490, Rzeźna: cała, Semaforowa: cała, Wieńcowa: cała, Wieśniacza: cała, Wilgotna: cała, Ziarnista: cała, Ziemiańska: parzyste wszystkie
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Przylesie 22 Przedszkole Miejskie Nr 230
Pokaż na mapie
Andrzejów
nr Okręgu Wyborczego: 36
Numer Obwodu głosowania: 204
Ulice (granice obwodu głosowania): Anny Walentynowicz: cała, Bartnicza: cała, Boguszewskiej: cała, Dobrej Wróżki: cała, Domowa: cała, Dunikowskiego: cała, Gajcego: nieparzyste od 1 do 137, parzyste od 2 do 258, Gliszczyńskiego: cała, Gromadzka: cała, Gwarna: cała, Iłłakowiczówny: cała, Kownackiej: cała, Kupały: cała, Liczyrzepy: cała, Miernicza: cała, Modrzejewskiej: cała, Newerlego: cała, Niecała: cała, Ogińskiego: cała, Osterwy: cała, Parandowskiego: parzyste wszystkie, Porazińskiej: cała, Przedszkolna: cała, Rataja: nieparzyste: od 9 do końca, parzyste od 14 do końca, Relaksowa: cała, Rokicińska: nieparzyste od 225 do 337, parzyste od 242 do 392, Rzepichy: cała, Serenady: cała, Sędziwoja: cała, Sielanki: cała, Skautów Łódzkich: cała, Skrzatów: cała, Słoneczne Zacisze: cała, Słonimskiego: cała, Szafrańska: cała, Szancera: cała, Szaniawskiego: cała, Szarady: cała, Szeherezady: cała, Szelburg Zarembiny: cała, Szklarskiego: cała Taborowa: nieparzyste od 65 do 137, parzyste od 2 do 120, Tołstoja: cała, Usługowa: cała, Wernyhory: cała, Wiktorii Wiedeńskiej: parzyste i nieparzyste od ul. Ziemiańskiej do ul. Gminnej, Winiarska: cała, Włodarska: cała, Wybickiego: cała, Zabawna: cała, Zaścianek: cała, Żukowskiego: cała, Żywiczna: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Gajcego 7/11 Szkoła Podstawowa Nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Pokaż na mapie
Nr 33
nr Okręgu Wyborczego: 35
Numer Obwodu głosowania: 203
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Cezarego Józefiaka – cała, al. Ofiar Terroryzmu 11 września – parzyste, nieparzyste od granic Osiedla Nr 33 do al. Cezarego Józefiaka, Blocha: cała, Dorabialskiej: cała, Dyspozytorska: cała, Elżbiety Łokietkówny: nieparzyste wszystkie, z wyłączeniem 3A, Informatyczna: cała, Jędrzejowska: parzyste 140 i 172, Kaczmarka: cała, Kątna: cała, Marczaka: cała, Nalepińskiej: cała, Nery: cała, Niewiarowskiej: cała, Olechowska: nieparzyste od 31 do 91, parzyste od 34 do 84, Orłowicza: cała, Polskich Kolei Państwowych: cała, Przewozowa: cała, Przyjazna: cała, Przylesie: nieparzyste 1, Puchalskiego: cała Rogowicza: cała, Rokicińska: nieparzyste od 179 do 223, parzyste od 190 do 240, Szwalma: cała, Techniczna: parzyste 14, Trakcyjna: cała, Transmisyjna: nieparzyste 25, Tranzytowa: cała, Zagrodowa: parzyste 18,24,26, Zakładowa: nieparzyste od 9 do 31 i od 87 do końca, parzyste od 90 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Dyspozytorska 3 Siedziba Rady Osiedla Nr 33
Pokaż na mapie
Mileszki
nr Okręgu Wyborczego: 34
Numer Obwodu głosowania: 202
Ulice (granice obwodu głosowania): Arniki: cała, Bratkowa: cała, Edwarda: parzyste i nieparzyste od ul. Lawinowej do ul. Pomorskiej, Frezjowa: cała, Gerberowa: cała, Goryczkowa: cała, Henrykowska: cała, Iglasta: nieparzyste od 1 do 55, parzyste od 2 do 66, Kosodrzewiny: cała, Lawinowa: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 14 do końca, Malownicza: cała, Mileszki: cała, Pigwowa: cała, Pomorska: nieparzyste od torów kolejowych do 507, parzyste od 342 do 496, Popielarnia: cała, Rataja: nieparzyste: od 1 do 7, parzyste: od 2 do 12, Sołecka: cała, Świętokrzyska: cała, Taborowa: parzyste i nieparzyste od granicy Osiedla Mileszki do końca, Wiączyńska: nieparzyste od 147 do końca, Wichrowe Wzgórza: cała, Żonkilowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Pomorska 437 Publiczna Szkoła Podstawowa „Mileszki”
Pokaż na mapie
Nowosolna
nr Okręgu Wyborczego: 33
Numer Obwodu głosowania: 201
Ulice (granice obwodu głosowania): Adama Hanuszkiewicza: nieparzyste wszystkie, Amarantowa: cała, Ananasowa: cała, Bananowa: cała, Barwinkowa: cała, Brzezińska: nieparzyste od 133 do końca, parzyste od 156 do końca, Byszewska: cała, Chałasińskiego: cała, Cypryjska: cała, Dyniowa: cała, Figowa: cała, Goździkowa: cała, Grabińska: cała, Granatowa: cała, Gryfa Pomorskiego: cała, Hiacyntowa: cała, Iglasta: nieparzyste od 57 do końca, Jasna: cała, Jemiołowa: cała, Jugosłowiańska: cała, Kasprowicza: cała, Klementynkowa: cała, Kokosowa: cała, Korsykańska: cała, Lęborska: cała, Maciejkowa: cała, Majowa: cała, Maltańska: cała, Mandarynkowa: cała, Margaretek: cała, Marynarzy Polskich: cała, Mirtowa: cała, Nasturcjowa: cała, Nenckiego: cała, Oliwkowa: cała, Ostróżek: cała, Peoniowa: cała, Podwodna: cała, Pomarańczowa: cała, Pomidorowa: cała, Pomorska: nieparzyste od 513 do końca, parzyste od 498 do końca, Prymulkowa: cała, Raciborskiego: cała, Rodzynkowa: cała, Rozmarynowa: cała, Ruciana: cała, Rynek Nowosolna: cała, Sardyńska: cała, Słoneczne Wzgórza: cała, Śródziemnomorska: cała, Tatarkiewicza: cała, Topolowa: cała, Trzykrotki: cała, Tymiankowa: cała, Wendy: cała, Wiączyńska: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 50, Wiśniowa: cała, Witkacego: cała, Viewegera: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Jugosłowiańska 2 Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 200
Ulice (granice obwodu głosowania): Batorego: nieparzyste od 15 do 55, parzyste od 14 do 86, Cicha: cała, Dziewiarska: cała, Emaliowa: cała Farbiarska: cała, Jelenia: cała, Lodowa: nieparzyste od 1 do 71, parzyste od 2 do 76, Maciejewskiego: cała, Mechaniczna: cała, Milionowa: nieparzyste od 211 do końca, parzyste od 40 do końca, Motorowa: cała, Nowy Świat: nieparzyste od 21/23 do końca, parzyste od 20 do końca, Papiernicza: parzyste od 6 do 14 Przybyszewskiego: parzyste od 232 do 268 i od 280 do 290, Turza: cała, Wałowa: cała, Węgierska: cała, Widzewska: nieparzyste od 31 do końca, parzyste: od 18 do końca, Wiejska: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Milionowa 64 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 199
Ulice (granice obwodu głosowania): Adamieckiego: cała, Jurczyńskiego: parzyste od 2 do końca, nieparzyste 1/3, Maszynowa: cała, Parowozowa: cała, Puszkina: nieparzyste od 1 do 3, Rokicińska: nieparzyste od 1 do 131, parzyste od 2 do 138, Służbowa: cała, Szafera: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Jurczyńskiego 1/3 Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Mariana Batki
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 198
Ulice (granice obwodu głosowania): Andrzeja Sacharowa: nieparzyste od 45 do końca, parzyste 38, 44,48,102, Gogola: parzyste wszystkie, Lermontowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Lermontowa 7 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Stefana Kopcińskiego
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 197
Ulice (granice obwodu głosowania): Augustów: nieparzyste wszystkie, Czajkowskiego: cała, Dostojewskiego: cała, Gogola: nieparzyste wszystkie, Ks. Zdzisława Wujaka: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 12 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Czajkowskiego 14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 196
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kolbego: cała, Andrzeja Sacharowa: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 6/8 do 36, Ćwiklińskiej: cała, Ks. Zdzisława Wujaka: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 4 Puszkina: parzyste od ronda Sybiraków do ronda Inwalidów
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Ćwiklińskiej 9 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Wisławy Szymborskiej
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 195
Ulice (granice obwodu głosowania): Adwentowicza: nieparzyste od 1do 15 i 23, Bartoka: nieparzyste od 51 do 77, parzyste: od 70 do 74, Elsnera: cała Haška: cała, Smetany: cała, Św. Brata Alberta Chmielowskiego: nieparzyste: od 35 do 39, Puszkina: nieparzyste od 17 do 19
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Elsnera 8 Szkoła Podstawowa Nr 199 im. Juliana Tuwima
Pokaż na mapie
Widzew-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 32
Numer Obwodu głosowania: 194
Ulice (granice obwodu głosowania): Adwentowicza: nieparzyste od 17 do 21, parzyste od 6 do 8, Bartoka: nieparzyste od 1 do 49, nieparzyste: od 2 do 24, Czernika: cała, Koplowicza: cała, Św. Brata Alberta Chmielowskiego: nieparzyste: 7 do 7B, Tansmana: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Czernika 1/3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 im. Stanisława Staszica
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Stoki-Sikawa-Podgórze
nr Okręgu Wyborczego: 31
Numer Obwodu głosowania: 193
Ulice (granice obwodu głosowania): Antoniewska: cała, Białoruska: cała, Czechosłowacka: cała z wyłączeniem 8/10, Edwarda: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 50, Grodzka: cała, Johna Wayne’a: cała, Kresowa: cała, Lawinowa: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 12, Lewarowa: cała, Małachowskiego: nieparzyste 9 i 11, parzyste od 92 do końca, Mazowiecka: cała, Miechowska: cała, Niciarniana: nieparzyste od 1/3 do 5A, parzyste od 2 do 6, Nowogrodzka: cała, Ormiańska: cała, Oskardowa: cała, Pograniczna: cała, Pomorska: nieparzyste od 187 do torów kolejowych z wyłączeniem 251, parzyste od 168/170 do 236, Poronińska: cała, Selekcyjna: cała, Surowcowa: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 23A do 37, parzyste od 28C do 42, Wagonowa: cała, Widzewska: nieparzyste od 1 do 5/7, Wilanowska: cała, Wodociągowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Nowogrodzka 6/14 Publiczne Gimnazjum Nr 30 im. Adama Mickiewicza
Pokaż na mapie
Stoki-Sikawa-Podgórze
nr Okręgu Wyborczego: 31
Numer Obwodu głosowania: 192
Ulice (granice obwodu głosowania): Chmurna: cała, Czecha: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 26, Czorsztyńska: cała, Gazdy: cała, Janosika: nieparzyste od 1 do 97, parzyste od 2 do 100, Jesienna: cała, Krokusowa: cała, Limbowa: cała, Pomorska: parzyste od 238 do 298, Pszczyńska: cała, Sądecka: cała, Szarotki: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 39 do końca, parzyste od 44 do końca, Weselna: cała, Wodospadowa: cała, Zaspowa: cała, Zrębowa: cała, Żlebowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Krokusowa 15/17 Pogotowie Opiekuńcze Nr 1
Pokaż na mapie
Stoki-Sikawa-Podgórze
nr Okręgu Wyborczego: 31
Numer Obwodu głosowania: 191
Ulice (granice obwodu głosowania): Alpejska: cała, Bazaltowa: cała, Dębowskiego: nieparzyste od 1 do 15, parzyste: 8, Dolina Kościeliska: cała, Dunajec: cała, Generała Zaruskiego: cała, Giewont: nieparzyste od 1 do 27, parzyste od 2 do 28A, Gorce: cała, Górska: cała, Graniowa: cała, Halna: cała, Hyrna: nieparzyste wszystkie, Jędrowizna: cała, Juhasowa: cała, Kasprowy Wierch: cała, Krokiew: cała, Krzemieniowa: cała, Listopadowa: nieparzyste: 95 i od 105 do końca, parzyste od 56L do końca, Ostrołęcka: cała, Pieniny: cała z wyłączeniem 30, Podgórze: cała, Pomorska: parzyste od 300 do 340B, Potokowa: cała, Przełęcz: cała, Rysy: nieparzyste wszystkie, Saneczkowa: cała, Skalna: cała, Stroma: cała, Szczytowa: cała, Turnie: cała, Wichrowa: cała, Wierchowa: cała, Zbocze: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Giewont 28 Szkoła Podstawowa Nr 139 im. Wojska Polskiego
Pokaż na mapie
Stoki-Sikawa-Podgórze
nr Okręgu Wyborczego: 31
Numer Obwodu głosowania: 190
Ulice (granice obwodu głosowania): Andrzeja Kerna: cała, Bacowa: cała, Beskidzka: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 24, Brzezińska: nieparzyste od 1/3 do 103, parzyste od 2 do 8C, Chałubińskiego: cała, Czesława Miłosza: cała, Giewont: nieparzyste od 29 do końca, Gubałówka: cała, Jadwigi: cała, Janosika: nieparzyste od 99 do końca, parzyste od 102 do końca, Jarowa: cała, Junacka: cała, Kierpcowa: cała, Kobzowa: cała, Krasińskiego: cała, Kraterowa: cała, Mateusza: cała, Morskie Oko: cała, Połoniny: cała, Powstańców Śląskich: cała, Prezydenta: cała, Raszyńska: cała, Sabały: cała, Spartakusa: cała, Spiska: cała, Stokowska: cała, Strążyska: cała, Strykowska: nieparzyste od 53 do 81, Szczawnicka: cała, Śnieżna: cała, Taternicza: cała, Wąwozowa: cała, Wiślicka: cała, Wyżynna: cała, Zbójnicka cała, Zbigniewa Herberta: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Janosika 136, Publiczne Gimnazjum Nr 33
Pokaż na mapie
Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 189
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kobro: cała, al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 37 do 55, Fabryczna: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14, Kilińskiego: parzyste od 134 do 190, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 3 do 13, Targowa: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 40 do końca, Tylna: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 12 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Fabryczna 4 Publiczne Gimnazjum Nr 32 im. Karola Wojtyły
Pokaż na mapie
Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 188
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Piłsudskiego: parzyste od 54 do 80, Dobra: cała, Kopcińskiego: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 50 do końca, Nawrot: nieparzyste od 85 do końca, parzyste: od 102 do końca, Nowa: cała, Przędzalniana: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 24, Tuwima: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 80 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Nowa 11/13 II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza
Pokaż na mapie
Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 187
Ulice (granice obwodu głosowania): Al. Rodziny Scheiblerów: nieparzyste od al. Rodziny Grohmanów do ul. Tuwima, parzyste: od al. Rodziny Grohmanów do ul. Tuwima, al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste: od 57 do 61, parzyste: 52, Dowborczyków: parzyste wszystkie, Miedziana: cała, Nawrot: nieparzyste od 53 do 83, parzyste od 54 do 100, pl. Lecha Kaczyńskiego: cały, Przędzalniana: nieparzyste od 27 do 47, parzyste od 26 do 44, Targowa: nieparzyste od 5 do 39, parzyste od 2 do 38, Tuwima: nieparzyste od 29 do 57, parzyste od 60/62 do 78, Wodna: nieparzyste od 1 do końca , parzyste od 2 do końca Wysoka: cała, Złota: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Miedziana 1/3 Szkoła Podstawowa Nr 170 im. Anieli Krzywoń
Pokaż na mapie
Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 186
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 65 do 73A, al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 3 do 7, Fabryczna: parzyste od 16 do końca, nieparzyste od 15 do końca, z wyłączeniem 25, Gołębia: cała, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 15 do 29, parzyste od 22 do 60 Księży Młyn: cała, Magazynowa: cała, Milionowa: parzyste od 12 do 14, z wyłączeniem 14, Popowskiego: cała, Przędzalniana: nieparzyste od 49 do 71, parzyste od 46 do 74, Wilcza: cała, Żelazna: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Przędzalniana 70 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Kochanowskiego
Pokaż na mapie

Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 15:23)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 10:59)

Ilość odwiedzin: 3675

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:58 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:30 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:14 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:13 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:11 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:32 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:02 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:24 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:23 Hanna Zubrzycka / BPiNM Utworzenie strony