Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

obwody do glosowania

Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 185
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 75 do 129, Do Folwarku: parzyste od 10 do 78, Głęboka: cała, Księdza Biskupa Tymienieckiego: nieparzyste od 31 do 33B, Niska: cała, Paryska: cała, Ruska: cała, Sarnia: cała, Sucha: cała, Winna: cała, Zbiorcza: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: al. Marszałka Piłsudskiego 101 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Komisji Edukacji
Pokaż na mapie
Stary Widzew
nr Okręgu Wyborczego: 30
Numer Obwodu głosowania: 184
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 131 do końca, parzyste od 82 do końca, Batorego: nieparzyste od 3 do 13, parzyste od 4 do 12, Bobrowa: cała, Elana: cała, Józefa: cała, Kazimierza: cała, Konstytucyjna: parzyste od 42 do 44B, nieparzyste: 47 Łosiowa: cała, Małachowskiego: nieparzyste od ul. Kopcińskiego do ul. Konstytucyjnej, Milionowa: parzyste od 18 do 22 Neonowa: cała, Niciarniana: nieparzyste od 7 do 15, i od 41 do 49B, parzyste od 8 do 54, Niedźwiedzia: cała, Nowy Świat: nieparzyste od 3 do 17, parzyste od 2 do 18, Sępia: cała, Sobolowa: cała, Stylonowa: cała, Szpitalna: cała, Teodora: cała, Tunelowa: cała, Widzewska: nieparzyste od 9 do 17, parzyste: od 14 do 14B, Włodzimierza Smolarka: cała, Wydawnicza: cała, Żbikowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Szpitalna 9/11 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Janusza Kusocińskiego
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 183
Ulice (granice obwodu głosowania): Brzechwy: cała, Generała Grota-Roweckiego: nieparzyste: od 1 do 3, parzyste od 2 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste od 161 do 167, Karla Dedeciusa: cała, Strzemińskiego: nieparzyste wszystkie, Tatrzańska: parzyste od 42/44 do 86 i 92A.
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Generała Grota – Roweckiego 1 Publiczne Gimnazjum Nr 31 im. Szarych Szeregów
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 182
Ulice (granice obwodu głosowania): Andrzejewskiej: nieparzyste od 1 do 7, Dostawcza: nieparzyste 1 i od 9 do 17, parzyste od 4 do 16, Generała Grota-Roweckiego: nieparzyste od 5 do końca, Leopolda Tyrmanda: cała, Lodowa: parzyste od 73 do 79, nieparzyste od 78 do 88, Małej Piętnastki: cała, Morcinka: cała, Nurta Kaszyńskiego: cała Papiernicza: cała z wyłączeniem parzyste od 6 do 14, Piwnika Ponurego: cała, Przybyszewskiego: nieparzyste od 187 do 209E i od 255/267 do 323, parzyste: 270 do 278, Puszkina: nieparzyste od ronda Sybiraków do granicy Osiedla Zarzew, Strzemińskiego: parzyste wszystkie, Zapadła: cała, Zawodowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Małej Piętnastki 1 Szkoła Podstawowa Nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 181
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 30 do 60, Łęczycka: parzyste od 56 do końca, Ozorkowska: nieparzyste od 25/27 do końca, parzyste od 30 do końca, Poznańska: nieparzyste od 53 do końca, Przędzalniana: nieparzyste od 133 do końca, parzyste od 114 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste od 143 do 153, Tatrzańska: nieparzyste od 21 do 75
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Tatrzańska 69A Szkoła Podstawowa Nr 149 im. Obrońców Westerplatte
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 180
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 29 do 31, Łęczycka: parzyste od 30 do 54, Ozorkowska: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 28, Poznańska: parzyste od 56 do końca, Przędzalniana: nieparzyste od 111 do 131, parzyste od 100 do112, Przybyszewskiego: nieparzyste od 105 do 127
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: al. Marszałka Śmigłego Rydza 38 Przedszkole Miejskie Nr 221
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 179
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Śmigłego-Rydza: parzyste od 20 do 28, Chełmska: cała, Częstochowska: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 18 do końca, Milionowa: nieparzyste od 89 do 121, Niciarniana: nieparzyste: od 49C do 53, parzyste 60, Nieszawska: cała, Przybyszewskiego: nieparzyste od 211 do 253, parzyste od 94 do 178, Skierniewicka: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 20 do końca, Tatrzańska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 30, Wacława: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Wacława 22/24 XLIV Liceum Ogólnokształcące
Pokaż na mapie
Zarzew
nr Okręgu Wyborczego: 29
Numer Obwodu głosowania: 178
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Marszałka Śmigłego-Rydza: nieparzyste od 19 do 23, Częstochowska: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 16, Łęczycka: parzyste od 2 do 28 Łowicka: cała, Milionowa: nieparzyste od 41 do 55, Przędzalniana: nieparzyste od 77 do 109, parzyste od 76 do 98, Przybyszewskiego: parzyste od 82 do 92A, Rawska: cała, Skierniewicka: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 12
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Przybyszewskiego 92 Przedszkole Miejskie Nr 65
Pokaż na mapie
Olechów-Janów
nr Okręgu Wyborczego: 28
Numer Obwodu głosowania: 177
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Książąt Polskich: cała, z wyłączeniem 16, Andrzejewskiej: nieparzyste i parzyste, od ul. Puszkina do ul. Przybyszewskiego, Bauma: cała Bodo: cała, Bolesława Śmiałego: cała, Borowieckiego: cała, Cynarskiego: cała, Dąbrówki: cała, Henryka Brodatego: cała, Jana III Sobieskiego: cała, Księżnej Kingi: cała, Manewrowa: cała, Piasta Kołodzieja: nieparzyste od 7 do końca, parzyste: 8 do końca, Przybyszewskiego: nieparzyste: od ronda Sybiraków do al. Hetmańskiej, parzyste od ul. Augustów do al. Hetmańskiej, Puszkina: parzyste od ronda Sybiraków do ul. Technicznej, Snowalniana: cała, Techniczna: cała z wyłączeniem 14 i 22, Welta: cała, Wojewódzkiego: cała, Zakładowa: nieparzyste: od 1 do 7, parzyste: od 2 do 8, Ziemowita: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Dąbrówki 1 Publiczne Gimnazjum Nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Olechów-Janów
nr Okręgu Wyborczego: 28
Numer Obwodu głosowania: 176
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Hetmańska: cała, al. Książąt Polskich: parzyste 16, Augustów: parzyste wszystkie, Bacewicz: cała, Jagienki: cała, Janowska: cała, Juranda ze Spychowa: cała, Ketlinga: cała, Kmicica: cała, Longinusa Podbipięty: cała, Maćka z Bogdańca: cała, Oleńki Billewiczówny: cała, pl. Rycerski: cały, Rocha Kowalskiego: cała, Rokicińska: nieparzyste od 133 do 173, parzyste od 140 do 188A, Transmisyjna: nieparzyste: od 27 do 29, Skrzetuskiego: cała, Zagłoby: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kmicica 5, Przedszkole Miejskie Nr 4
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Olechów-Janów
nr Okręgu Wyborczego: 28
Numer Obwodu głosowania: 175
Ulice (granice obwodu głosowania): Anny Jagiellonki: cała, Bolesława Krzywoustego: cała, Bolesława Szczodrego: cała, Bolka Świdnickiego: cała, Elżbiety Łokietkówny: parzyste wszystkie, Kazimierza Odnowiciela: cała, Księcia Janusza Mazowieckiego: cała, Księcia Władysława Opolczyka: cała, Leszka Białego: cała, Mieszka I: cała, Olechowska: nieparzyste od ul. Transmisyjnej do ul. Zakładowej, Piasta Kołodzieja: nieparzyste: od 1 do 5, parzyste: od 2 do 6, Władysława Hermana: cała, Zakładowa: nieparzyste od 41 do 85, parzyste od 10 do 88
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Zakładowa 35/41 Szkoła Podstawowa Nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Pokaż na mapie
Dolina Łódki
nr Okręgu Wyborczego: 27
Numer Obwodu głosowania: 174
Ulice (granice obwodu głosowania): Adama Hanuszkiewicza: parzyste wszystkie, Andromedy: cała, Balsamowa: cała, Barytowa: cała, Beskidzka: nieparzyste od 25 do końca, parzyste od 26 do końca z wyłączeniem 54, Brylantowa: cała, Brzezińska: nieparzyste od 105 do 131, parzyste od 8D do 154, Budy: cała, Chromowa: cała, Ciupagowa: cała, Cyrkonii: cała, Czecha: parzyste od 28 do końca, Dębowskiego: nieparzyste od 17 do końca, parzyste: 36, Dolina Łódki: cała, Galaktyczna: cała, Giewont: parzyste od 30 do końca, Harnasia: cała, Herbowa: cała, Hyrna: parzyste wszystkie, Jana Kiepury: cała, Kalatówki: cała, Kamykowa: cała, Karkonoska: cała Klimka Bachledy: cała, Kłodzka: cała, Koniakowska: cała, Korczyńskiego: cała, Krajobrazowa: cała, Krupówki: cała, Krzeptowskiego: cała, Listopadowa: nieparzyste od 1 do 103, z wyłączeniem 95, parzyste od 2 do 56G, Łodzianka: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 16, Łukaszewska: cała, Łupkowa: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 18 do końca, Marmurowa: nieparzyste od 1 do 57, parzyste od 2 do 40, Mikowa: cała, Moskuliki: cała, Nad Niemnem: nieparzyste wszystkie, Obłoczna: cała, Okólna: nieparzyste od 1 do 31, parzyste od 2 do 62, Okrętowa: cała, Olkuska: cała, Opolska: cała, Oriona: cała, Orzelskiej: cała, Pejzażowa: cała, Pisarska: cała, Pomorska: 340B Reglowa: cała, Rogowska: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 60 do końca, Rysy: parzyste wszystkie, Strykowska: nieparzyste od 83 do 165, Szałasowa: cała, Śpiących Rycerzy: cała, Tadeusza: cała, Turkusowa: cała, Wielkiej Niedźwiedzicy: cała, Wydmowa: cała, Zaścianek Bohatyrowicze: cała, Zielonego Wzgórza: cała, Zjazdowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Beskidzka 172, Siedziba Rady Osiedla Dolina Łódki
Pokaż na mapie
Śródmieście-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 173
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Grzegorza Palki: nieparzyste od 1 do 7, Dniestrzańska: cała, Lubeckiego: cała, Lumumby: cała, Matejki: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 18, Pomorska: nieparzyste od 125 do 185, parzyste od 102 do 154, Poranna: cała, Strajku Łódzkich Studentów 1981 r.: cała, Styrska: cała, Tamka: cała, Telefoniczna: nieparzyste od 1 do 23.
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Tamka 12, Uniwersytet Łódzki Wydział Chemii
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 172
Ulice (granice obwodu głosowania): Banacha: cała, Edukacyjna: cała, Henryka Debicha: cała, Jaracza: nieparzyste od 99 do końca, parzyste od 110 do końca, Konstytucyjna: nieparzyste od 1 do 11, Kopcińskiego: parzyste od 2 do 48, z wyłączeniem 22, Krzywickiego: cała, Małachowskiego: parzyste od 2 do 90, Matejki: nieparzyste od 15 do końca, parzyste od 20 do końca, Mieczysława Siewierskiego: cała, Muszyńskiego: cała, Narutowicza: nieparzyste od 87 do końca, parzyste od 96 do końca, Pilarskiego: cała, Sempołowskiej: cała, Solskiego: cała, Tkacka: cała, Zelwerowicza: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Zelwerowicza 38/44 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara „Rudego”
Pokaż na mapie
Śródmieście Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 171
Ulice (granice obwodu głosowania): Aleja Rodziny Grohmanów: nieparzyste od ul. Wodnej do ul. Wierzbowej, parzyste od ul. Wodnej do ul. Wierzbowej, Jaracza: nieparzyste od 71 do 97, Kopcińskiego: nieparzyste od 25 do 49, Williama H. Lindleya: cała, Narutowicza: nieparzyste od 67 do 85, parzyste od 68 do 94, Tramwajowa: cała, Uniwersytecka: nieparzyste od 1 do 13, Wierzbowa: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 32 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Tramwajowa 8 MPK – Łódź Sp. z o.o.
Pokaż na mapie
Śródmieście Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 170
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Grzegorza Palki: parzyste 2, Dwernickiego: nieparzyste od 1 do 5, Jaracza: parzyste od 90 do 108, Kamińskiego: parzyste od 2 do 8A, Kołłątaja: cała, Kopcińskiego: nieparzyste od 1 do 23, Pomorska: nieparzyste od 103 do 123, parzyste od 82 do 100, Północna: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 46 do końca, Uniwersytecka: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 38 do końca, Wierzbowa: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 30, Źródłowa: nieparzyste od 29 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Pomorska 105 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Pokaż na mapie
Śródmieście Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 169
Ulice (granice obwodu głosowania): Jaracza: parzyste od 80 do 88, Kamińskiego: parzyste od 10 do końca, pl. Pokoju: cały, Pomorska: nieparzyste od 91 do 101, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 71 do końca, parzyste od 88 do końca, Uniwersytecka: nieparzyste od 15 do 17, parzyste od 20 do 36, Wierzbowa: nieparzyste od 19 do 43, Zacisze: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Zacisze 7/9 Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Fryderyka Chopina
Pokaż na mapie
Śródmieście Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 168
Ulice (granice obwodu głosowania): Anstadta: nieparzyste wszystkie, Kamińskiego: nieparzyste wszystkie, Pomorska: nieparzyste od 65 do 89, parzyste od 66 do 80, Północna: nieparzyste od 45 do 57, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 51 do 69, parzyste od 58 do 86
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kamińskiego 17/19 Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Pokaż na mapie
Śródmieście Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 167
Ulice (granice obwodu głosowania): Aleja Rodziny Grohmanów: nieparzyste od al. Rodziny Scheiblerów do ul. Wodnej, parzyste od al. Rodziny Scheiblerów do ul. Wodnej, Aleja Rodziny Poznańskich: nieparzyste od ul. Knychalskiego do al. Rodziny Scheiblerów, parzyste od ul. Knychalskiego do al. Rodziny Scheiblerów, Aleja Rodziny Scheiblerów: nieparzyste od ul. Narutowicza do al. Rodziny Grohmanów, parzyste od ul. Narutowicza do al. Rodziny Grohmanów Anstadta: parzyste wszystkie, Jaracza: nieparzyste od 49 do 69, parzyste od 60 do 78, Kilińskiego: parzyste od 4 do 22, Knychalskiego: cała, Krzysztofa Kieślowskiego: cała, Narutowicza: nieparzyste od 49 do 65, parzyste od 62 do 66, pl. Dąbrowskiego: cały, pl. Sałacińskiego: nieparzyste 1, Pomorska: nieparzyste od 31 do 63, parzyste od 30 do 64, Północna: nieparzyste od 33 do 43, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 45 do 49B, parzyste od 34 do 56, Składowa: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 32 do końca, Sterlinga: nieparzyste od 1 do końca, z wyłączeniem 13, parzyste od 2 do końca, Uniwersytecka: parzyste od 2 do 18, Węglowa: cała, Wojciecha Hasa: nieparzyste od ul. Targowej do al. Rodziny Scheiblerów, parzyste od ul. Targowej do al. Rodziny Scheiblerów
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Pomorska 51 Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi
Pokaż na mapie
Śródmieście-Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 26
Numer Obwodu głosowania: 166
Ulice (granice obwodu głosowania): Aleja Rodziny Poznańskich: nieparzyste od ul. Kilińskiego do ul. Knychalskiego, parzyste od ul. Kilińskiego do ul. Knychalskiego, Jaracza: nieparzyste od 33 do 47A, parzyste od 36 do 58, Kilińskiego: parzyste od 24 do 62, Narutowicza: nieparzyste od 33 do 47, parzyste od 38 do 60, Piramowicza: cała, POW: cała, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 35 do 43, Składowa: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 30
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Jaracza 42, Lokal Rady Osiedla Śródmieście-Wschód
Pokaż na mapie

Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 15:23)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 10:59)

Ilość odwiedzin: 14028

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:58 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:30 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:14 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:13 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:11 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:32 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:02 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:24 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:23 Hanna Zubrzycka / BPiNM Utworzenie strony