Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

obwody do glosowania

Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 145
Ulice (granice obwodu głosowania): Babickiego: cała, Kostki-Napierskiego: cała, Kusocińskiego: parzyste od 50 do 78
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Hufcowa 14 Przedszkole Miejskie Nr 165
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 144
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 25 do 27, Armii Krajowej: nieparzyste 47 Hufcowa: nieparzyste od 5 do końca, parzyste wszystkie, Kusocińskiego: nieparzyste od 37 do 41, Retkińska: nieparzyste od 67 do 101, Tomaszewicza: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Hufcowa 20A Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Marii Kownackiej
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 143
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 1 do 11, Kusocińskiego: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 48, Lokajskiego: cała, Piaski: cała, Rajdowa: cała, Retkińska: parzyste od 58 do 90, Sprinterów: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Rajdowa 18 Szkoła Podstawowa Nr 41 im. W. Jagiełły
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 142
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 2 do 8, Balonowa: cała, Bratysławska: nieparzyste 17A i 21, Florecistów: nieparzyste wszystkie, parzyste 2, Króla: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 58, Maratońska: parzyste od 24 do 32, Marusarzówny: nieparzyste od 1 do 7B, Obywatelska: parzyste od 180 do końca, Olimpijska: cała, Przełajowa: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 4 do końca, Retkińska: nieparzyste od 103 do końca, parzyste od 100 do końca, Tenisowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Olimpijska 9 Publiczne Gimnazjum Nr 20 im. Hugona Kołłątaja
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 141
Ulice (granice obwodu głosowania): Bratysławska: nieparzyste od 43 do 45, parzyste od 2 do 8A i od 14 do 48, Maratońska: nieparzyste od 1 do 21, Nad Karolewką: cała, Narciarska: cała, Trójskok: cała, Wileńska: parzyste od 12 do 22, Wioślarska: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 57 do 67, parzyste od 100 do 124
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Wróblewskiego 65 Szkoła Podstawowa Nr 164 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 140
Ulice (granice obwodu głosowania): Bratysławska: nieparzyste od 1 do 41, z wyłączeniem 17A i 21, parzyste 10 i 12, Chodkiewicza: cała, Wileńska: parzyste od 22A do 28A, Wróblewskiego: nieparzyste od 69 do końca, parzyste od 126 do końca, Wyspiańskiego: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Wileńska 22A XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 139
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Bandurskiego: nieparzyste od 49 do 55, Celna: cała, Dembińskiego: cała, Grodzieńska: parzyste wszystkie, Kajakowa: cała, Karolewska: nieparzyste od 53 do końca, parzyste od 54 do końca, Kowieńska: cała, Krzemieniecka: parzyste od 2 do 14, Mińska: cała, Norwida: cała, Objazdowa: cała, Sandomierska: cała, Wileńska: nieparzyste od 1 do 49 z wyłączeniem 37, parzyste od 2 do 10 i od 30 do 44D, Wróblewskiego: nieparzyste od 35 do 55, parzyste od 78 do 98, Wygodna: cała, Żubrowej: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Wileńska 53/55 Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi
Pokaż na mapie
Karolew - Retkinia Wschód
nr Okręgu Wyborczego: 22
Numer Obwodu głosowania: 138
Ulice (granice obwodu głosowania): Gwiazdowa: cała, Grodzieńska: nieparzyste wszystkie, Karolewska: parzyste od 46 do 52, Kozietulskiego: cała, Krzemieniecka: parzyste od 16 do 34, Retkińska: nieparzyste od 1 do 65, parzyste od 2 do 56, Symboliczna: cała, Wileńska: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 46 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Krzemieniecka 24A Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 137
Ulice (granice obwodu głosowania): Księdza Popiełuszki: nieparzyste od 1 do 27B, Maratońska: nieparzyste od 91 do 95A, parzyste od 70 do 94
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Księdza Popiełuszki 13A Przedszkole Miejskie \Nr 170
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód-Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 136
Ulice (granice obwodu głosowania): Maratońska: nieparzyste od 63 do 89
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: al. Kardynała Wyszyńskiego Nr 86 Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Janusza Korczaka (budynek Pałacu Młodzieży)
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 135
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 61 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kusocińskiego 122A Przedszkole Miejskie nr 174
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 134
Ulice (granice obwodu głosowania): Armii Krajowej: parzyste od 78 do końca, Księdza Popiełuszki: nieparzyste od 29 do końca, Kusocińskiego: parzyste od 88 do 162
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kusocińskiego 116 Szkoła Podstawowa Nr 6
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 133
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: nieparzyste od 29 do 59, Armii Krajowej: parzyste od 38 do76, Kusocińskiego: parzyste od 80 do 86B
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kusocińskiego 100 Szkoła Podstawowa Nr 44 im. Jana Molla
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 132
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 38 do 70
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: al. Kardynała Wyszyńskiego 44 Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód-Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 131
Ulice (granice obwodu głosowania): Armii Krajowej: parzyste od 2 do 36, Franciszka Plocka: nieparzyste 1, Maratońska: nieparzyste od 23 do 61A
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Maratońska 47B Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 im. Janusza Korczaka
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Retkinia Zachód – Smulsko
nr Okręgu Wyborczego: 21
Numer Obwodu głosowania: 130
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 72 do końca, Armii Łódź: cała, Bobslejowa: cała, Bojerowa: cała, Bokserska: cała, Brus: cała, Cylla: cała, Gałeckiego: cała, Gimnastyczna: cała, Hippiczna: cała, Kinga C. Gilette: nieparzyste 1, 9 i 11, Kolarska: cała, Konarzewskiego: cała, Konstantynowska: parzyste od 98 do końca, Księdza Popiełuszki: parzyste wszystkie, Kukuczki: cała, Łyżwiarska: cała, Maratońska: nieparzyste od 97 do przedłużenia ul. Kinga C. Gilette, parzyste od 94A do przedłużenia ul. Kinga C. Gilette, Nowy Józefów: nieparzyste od 79 do końca, parzyste od 72 do końca, Oszczepowa: cała, Piłkarska: cała, Pływacka: cała, Slalomowa: cała, Smulska: cała, Szermiercza: cała, Zapaśnicza: cała, Żużlowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Balonowa 1 Szkoła Podstawowa Nr 19
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 129
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Mickiewicza: parzyste od ul. Żeromskiego do ul. Wólczańskiej, Gdańska: nieparzyste od 97 do 133, parzyste od 90 do 134, Kopernika: nieparzyste od 1 do 23, parzyste od 2 do 26, Skłodowskiej-Curie: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 8, Struga: parzyste od 18 do 44, Wólczańska: nieparzyste od 71 do 131, Zamenhofa: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 12 do końca, Żeromskiego: parzyste od 64 do 102
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kopernika 2 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 128
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Mickiewicza: parzyste od al. Włókniarzy do ul. Łąkowej, al. Włókniarzy: nieparzyste od 227 do końca, parzyste od 222 do końca, Karolewska: nieparzyste od 1 do 51, parzyste od 2 do 44, Kopernika: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 46 do końca, Łąkowa: nieparzyste wszystkie, Struga: parzyste od 72 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Karolewska 30/34 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 127
Ulice (granice obwodu głosowania): 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 61 do końca, parzyste od 48 do końca, al. Mickiewicza: parzyste od ul. Łąkowej do ul. Żeromskiego, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 79 do końca, parzyste od 76 do końca, Kopernika: nieparzyste od 25 do 49, parzyste od 28 do 44, Lipowa: nieparzyste od 69 do końca, parzyste od 66 do końca, Łąkowa: parzyste wszystkie, Skłodowskiej-Curie: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 10 do końca, Struga: parzyste od 46 do 70, Żeromskiego: nieparzyste od 83 do 113A z wyłączeniem 113
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54 Szkoła Podstawowa Nr 152 im. Elizy Orzeszkowej
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 126
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Jana Pawła II: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 54, al. Mickiewicza: nieparzyste od al. Jana Pawła II do ul. Żeromskiego, al. Politechniki: nieparzyste od 1 do 11, Inżynierska: cała, Łaska: cała, Parkowa: cała, Proletariacka: cała, Ptasia: cała, Radwańska: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 32 do końca, Rembielińskiego: cała, Sowia: cała, Towarowa: nieparzyste 19, parzyste 26/28, Wołowa: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 15 do 33, Żeromskiego: nieparzyste od 115 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Żeromskiego 115 bud. D Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Pokaż na mapie

Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 15:23)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 10:59)

Ilość odwiedzin: 14034

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:58 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:30 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:14 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:13 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:11 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:32 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:02 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:24 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:23 Hanna Zubrzycka / BPiNM Utworzenie strony