Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

obwody do glosowania

Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 125
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Mickiewicza: nieparzyste od ul. Żeromskiego do ul. Wólczańskiej, al. Politechniki: parzyste od 2 do 14, Gdańska: nieparzyste od 135 do końca, parzyste od 136 do końca, Jerzego Potza: cała, Księdza Skorupki: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 6 do końca, Radwańska: nieparzyste od 21 do 35, parzyste od 18 do 30, Stefanowskiego: cała, Wróblewskiego: nieparzyste od 1 do 13, Wólczańska: nieparzyste od 133 do 227 z wyłączeniem 191/195, Żeromskiego: parzyste od 104 do końca, Żwirki: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 22 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Żwirki 11/13 Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Józefa Chełmońskiego
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 124
Ulice (granice obwodu głosowania): 6 Sierpnia: nieparzyste od 35 do 41, parzyste od 38 do 46, Lipowa: parzyste od 24 do 64, Struga: nieparzyste od 37 do 43, Zielona: parzyste od 28 do 34, Żeromskiego: nieparzyste od 35 do 81
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Żeromskiego 26 Publiczne Gimnazjum Nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 123
Ulice (granice obwodu głosowania): 6 Sierpnia: nieparzyste od 21 do 33, parzyste od 22 do 36, Gdańska: nieparzyste od 57 do 95, Mała: cała, pl. Barlickiego: cały, Struga: nieparzyste od 23 do 35, Zielona: parzyste od 22 do 26, Żeromskiego: parzyste od 36 do 62
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Struga 24A Szkoła Podstawowa Nr 160 im. Powstańców Śląskich
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 122
Ulice (granice obwodu głosowania): 6 Sierpnia: nieparzyste od 11 do 19, parzyste od 10 do 20, Gdańska: parzyste od 52 do 88, Struga: nieparzyste od 13 do 21, Wólczańska: nieparzyste od 25 do 69, Zielona: parzyste od 10A do 20
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Gdańska 84 Przedszkole Miejskie Nr 208
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 121
Ulice (granice obwodu głosowania): 6 Sierpnia: nieparzyste od 43 do 59, parzyste od 48 do 54, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 26, al. 1 Maja: parzyste od 30 do 36, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 74, Lipowa: nieparzyste od 7 do 67A, Struga: nieparzyste od 45 do 57, Więckowskiego: nieparzyste od 47 do 61, parzyste od 58 do 72, Zielona: nieparzyste od 43 do 59, parzyste od 36 do 50
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kapitana Pogonowskiego 27/29 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 im. Armii „Łódź”
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 120
Ulice (granice obwodu głosowania): 6 Sierpnia: nieparzyste od 61 do końca, parzyste od 56 do końca, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich: nieparzyste od 19 do 59, parzyste od 28 do 46, al. 1 Maja: nieparzyste od 97 do końca, parzyste od 90 do końca, al. Włókniarzy: nieparzyste od 199 do 225, parzyste od 208 do 220, Kapitana Pogonowskiego: nieparzyste od 49 do 77, Legionów: parzyste od 142 do końca, pl. Generała Hallera: cały z wyłączeniem 1, Struga: nieparzyste od 59 do końca, Więckowskiego: nieparzyste od 95 do końca, parzyste od 104 do końca, Zielona: parzyste od 52 do końca, Żeligowskiego: nieparzyste od 19 do końca, parzyste od 32 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. 6 Sierpnia 84/86, Urząd Skarbowy Łódź-Polesie
dla osób niepełnosprawnych: lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 119
Ulice (granice obwodu głosowania): al. 1 Maja: nieparzyste od 1 do 39, Gdańska: nieparzyste od 13 do 31A, parzyste od 26 do 30, Legionów: parzyste od 48 do 66, Lipowa: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 4, Próchnika: nieparzyste od 33 do końca, parzyste od 18 do końca, Wólczańska: nieparzyste od 1 do 3A, Żeromskiego: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Próchnika 42 Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 3
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 118
Ulice (granice obwodu głosowania): al. 1 Maja: nieparzyste od 41 do 95, parzyste od 38 do 88, al. Włókniarzy: nieparzyste od 191 do 197, parzyste od 200 do 206, Artyleryjska: cała, Kasprzaka: nieparzyste od 1 do 9C, parzyste od 2 do 8, Legionów: nieparzyste od 81 do końca, parzyste od 68 do 140, Naftowa: cała, Srebrzyńska: parzyste od 2 do 26, Więckowskiego: nieparzyste od 63 do 93, parzyste od 74 do 102, Zielona: nieparzyste od 61 do końca, Żeligowskiego: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 30
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: al. 1 Maja 89 Publiczne Gimnazjum Nr 26 im. Mikołaja Reja
Pokaż na mapie
Stare Polesie
nr Okręgu Wyborczego: 20
Numer Obwodu głosowania: 117
Ulice (granice obwodu głosowania): al. 1 Maja: parzyste od 2 do 28, Cmentarna: cała, Gdańska: nieparzyste od 1 do 11 i od 33 do 55, parzyste od 32 do 50, Legionów: nieparzyste od 37 do 79, parzyste od 34 do 46, Lipowa: parzyste od 6 do 22, Mielczarskiego: cała, Ogrodowa: parzyste od 26 do końca, Świętego Jerzego: cała, Więckowskiego: nieparzyste od 21 do 45, parzyste od 22 do 56, Wólczańska: nieparzyste od 5 do 23, Zielona: nieparzyste od 13 do 41, Żeromskiego: nieparzyste od 15 do 33, parzyste od 16 do 34
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Więckowskiego 35 Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Zenona Wasilewskiego
Pokaż na mapie
Koziny
nr Okręgu Wyborczego: 19
Numer Obwodu głosowania: 116
Ulice (granice obwodu głosowania): Długosza: parzyste od 2 do 20, Gazowa: cała, Górna: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 18, Kasprzaka: nieparzyste od 11 do 27, Ogrodowa: nieparzyste od 37 do końca, Pietrusińskiego: nieparzyste od 1 do 15C, parzyste od 2 do 16, Srebrzyńska: nieparzyste od 1 do 35, Waryńskiego: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kasprzaka 27 Miejskie Centrum Medyczne Polesie w Łodzi Przychodnia Nr 33
Pokaż na mapie
Koziny
nr Okręgu Wyborczego: 19
Numer Obwodu głosowania: 115
Ulice (granice obwodu głosowania): Długosza: nieparzyste od 1 do 5, Drewnowska: parzyste od 102 do 148, Floriańska: cała, Odolanowska: nieparzyste od 1 do 5, parzyste od 2 do 12, Okrzei: nieparzyste wszystkie, Pietrusińskiego: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 18 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kasprzaka 57 Przedszkole Miejskie Nr 53
Pokaż na mapie
Koziny
nr Okręgu Wyborczego: 19
Numer Obwodu głosowania: 114
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Włókniarzy: nieparzyste od 185 do 189, parzyste od 172 do 198, Augustyniaka: cała, Długosza: parzyste od 22 do końca, Kasprzaka: parzyste od 10 do 24, Lorentza: cała, Ossowskiego: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8, Srebrzyńska: nieparzyste od 37 do 71, Wapienna: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 42
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Wapienna17 Publiczne Gimnazjum Nr 19 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Pokaż na mapie
Koziny
nr Okręgu Wyborczego: 19
Numer Obwodu głosowania: 113
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Włókniarzy: nieparzyste od 181 do 183, parzyste od 164 do 170, Bardowskiego: cała, Ciepła: cała, Długosza: nieparzyste od 7 do końca, Drewnowska: parzyste od 150 do 204, Górna: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 20 do końca, Kasprzaka: nieparzyste od 29 do 59, parzyste od 26 do 64B, Okrzei: parzyste wszystkie, Ossowskiego: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 10 do końca, Rychlińskiego: cała, Wapienna: nieparzyste od 37 do końca, parzyste od 44 do końca, Zana: cała, Zimna: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kasprzaka 45, Szkoła Podstawowa Nr 91 im. Leonida Teligi
Pokaż na mapie
im. Józefa Montwiłła-Mireckiego
nr Okręgu Wyborczego: 18
Numer Obwodu głosowania: 112
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Unii Lubelskiej: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 12 do końca, Daniłowskiego: cała, Drewnowska: parzyste od 206 do końca, Henryka Barona „Smukłego”: cała, Jarzynowa: nieparzyste od granicy Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego do końca, Perla: cała, Praussa: cała, Srebrzyńska: nieparzyste od 73 do 99
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Perla 11, XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Pokaż na mapie
Zdrowie-Mania
nr Okręgu Wyborczego: 17
Numer Obwodu głosowania: 111
Ulice (granice obwodu głosowania): Aleja Orlicz-Dreszera: cała, al. Unii Lubelskiej: nieparzyste od 1 do 15, parzyste od 2 do 10, Bobowa: cała, Borowa: cała, Drewnowska: nieparzyste 191/193, Grochowa: cała, Grzybowa: cała, Jarzynowa: nieparzyste od 1 do ul. Srebrzyńskiej, parzyste wszystkie, Jęczmienna: cała, Konstantynowska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 18, Krzemieniecka: nieparzyste od 11 do końca, parzyste od 36 do końca, Mania: cała, Orzechowa: cała, Owsiana: cała, Perłowa: cała, Pszenna: cała, Siewna: nieparzyste od 1 do 3, parzyste od 2 do 6, Solec: cała, Srebrzyńska: nieparzyste od 101 do końca, parzyste od 28 do końca, Wieczność: cała, Żniwna: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Grzybowa 1 Siedziba Rady Osiedla
Pokaż na mapie
Zdrowie-Mania
nr Okręgu Wyborczego: 17
Numer Obwodu głosowania: 110
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Bandurskiego: nieparzyste 7, Barska: cała, Biegunowa: nieparzyste od ul. Krakowskiej do ul. Krańcowej, parzyste od 4 do 28A, Chłopickiego: cała, Filarecka: cała, Filomatów: cała, Gwardzistów: cała, Hufcowa: od 1 do 3, Konstantynowska: nieparzyste od 21 do 71, parzyste od 20 do 56, Krakowska: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 104, Krańcowa: nieparzyste wszystkie, Krzemieniecka: nieparzyste od 1 do 9, Kusa: cała, Kusocińskiego: nieparzyste od 43 do końca, Michałowicza: cała, Minerska: cała, Namiotowa: parzyste od 2 do 52, Rokitny: cała, Rzeszowska: cała, Sułkowskiego: cała, Syrokomli: cała, Tarnowska: cała, Warneńska: cała, Wilsona: cała, Zakręt: cała, Zdrowie: cała, Zyndrama: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Minerska 1/3 Publiczne Gimnazjum Nr 23
Pokaż na mapie
Wiskitno
nr Okręgu Wyborczego: 16
Numer Obwodu głosowania: 109
Ulice (granice obwodu głosowania): Alabastrowa: cała, Boczna: cała, Bronisin: cała, Brójecka: cała, Cierniówki: cała, Czołowa: cała, Czternastu Straconych: cała, Dzikich Pól: cała, Gościniec: cała, Kamieńca Podolskiego: cała, Kolumny: nieparzyste od 267B do końca, parzyste od 282 do końca, Konspiracji: cała, Kresowych Stanic: parzyste od 36 do 42A, Mahoniowa: cała, Morenowa: cała, Mozaikowa: cała Nad Stawem: cała, Naturalna: cała, Ogrodnicza: cała, Paprociowa: cała, Platanowa: cała, Przyjacielska: parzyste od ul. Zygmunta do końca, Św. Rafała Kalinowskiego: cała, Wiktorii Wiedeńskiej: nieparzyste od ul. Kolumny do ul. Ziemiańskiej, parzyste od ul. Kolumny do ul. Ziemiańskiej, Wiskicka: cała, Wiśniowieckiego: cała, Zagrodowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 12 Ziemiańska: nieparzyste wszystkie
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Gościniec 1, Szkoła Podstawowa Nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Pokaż na mapie
Wiskitno
nr Okręgu Wyborczego: 16
Numer Obwodu głosowania: 108
Ulice (granice obwodu głosowania): Ciągnikowa: cała, Czółenkowa: cała Czyżewskiego: cała, Elewatorowa: cała, Gatunkowa: cała, Jedwabnicza: cała, Jędrzejowska: nieparzyste od ul. Przyjacielskiej do granicy osiedla Wiskitno i 3, 43, 45, 79 ,81, parzyste od ul. Przyjacielskiej do ul. Ziemiańskiej, Kolumny: nieparzyste od 165 do 267, parzyste od 172 do 280B, Kopalniana: cała Małego Rycerza: cała, Przyjacielska: parzyste od torów PKP do ul. Zygmunta, Suszarniana: cała, Tomaszowska: nieparzyste od 71 do końca, parzyste od 72 do końca, Transportowa: cała, Wrzecionowa: cała, Zygmunta: parzyste od 126 do końca
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Tomaszowska 85 Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Jędrzejów
Pokaż na mapie
Chojny-Dąbrowa
nr Okręgu Wyborczego: 15
Numer Obwodu głosowania: 107
Ulice (granice obwodu głosowania): al. Ofiar Terroryzmu 11 Września: nieparzyste od Tomaszowskiej do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, parzyste od Tomaszowskiej do granicy Osiedla Chojny-Dąbrowa, Bielska: cała, Bławatna: cała, Choińska: cała, Dąbrowskiego: nieparzyste od 117 do końca, parzyste od 78 do końca, Dostawcza: nieparzyste od 3 do 3C i 3BA Ferdynanda Ossendowskiego: cała, Ireny: nieparzyste od 101 do końca, Kotoniarska: cała, Kowalszczyzna: cała, Lodowa: nieparzyste od 81 do końca, parzyste od 90 do końca, Młynek: cała, Mysłowicka: cała, Olechowska: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 32, Ordonówny: cała, Perkalowa: cała, Piechala: cała, Podhalańska: cała, Poetycka: cała, Poselska: cała, Przedborska: cała, Przyjacielska: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 8, Rosseta: cała, Sekwestratorska: cała, Sosnowiecka: cała, Startowa: cała, Szybowa: cała, Techniczna: parzyste od 22 do 22D, Tomaszowska: nieparzyste od 1 do 69, parzyste od 2 do 70, Turbinowa: nieparzyste od 1 do 47, parzyste od 2 do 48, Wełniana: cała, Wiośniana: cała, Zbaraska: nieparzyste od 5 do końca, parzyste wszystkie, Ziomkowa: cała
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Podhalańska 2A, XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Pokaż na mapie
Chojny-Dąbrowa
nr Okręgu Wyborczego: 15
Numer Obwodu głosowania: 106
Ulice (granice obwodu głosowania): Kossaka: cała, Tatrzańska: parzyste od 100 do 108A
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: ul. Kossaka 19 Szkoła Podstawowa Nr 189 im. Wandy Zieleńczyk
Pokaż na mapie

Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 15:23)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 10:59)

Ilość odwiedzin: 14023

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:58 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:30 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:14 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:13 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:11 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:32 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:02 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:24 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:23 Hanna Zubrzycka / BPiNM Utworzenie strony