Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

UWAGA! To nieaktualna wersja strony, wyświetlana w przeszłości od 22.02.2019 15:24 do 22.02.2019 16:02.
W celu przejścia do aktualnej wersji strony kliknij tutaj.

obwody do glosowania

obwody do głosowania RO test 21_02_2019

1
Granice obwodu głosowania:Aleksandrowska: parzyste od 200 do końca, Alzacka: cała, Klinowa: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 40 do końca, Ogrody Romanów: cała,Rojna: parzyste od 136 do końca,Romanowska: cała, Toeplitza: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:Romanowska 55 F Studio Consulting Sp. z o.o.lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:1
Rada Osiedla:Bałuty Zachodnie
2
Granice obwodu głosowania:Aleksandrowska: nieparzyste od 65 do końca, z wyłączeniem 159 parzyste od 134 do 198, Arachidowa: cała, Bartkiewicza: cała, Belgijska: cała, Białych Róż: cała, Brukselska: cała, Bruzdowa: cała, Bylinowa: cała, Chochoła: cała, Czcibora: cała, Czerwonych Maków: cała, Czesława Niemena: cała, Drozdowa: cała, Flamandzka: cała, Flandryjska: cała, Glebowa: cała, Grzegorza Ciechowskiego: cała, Hektarowa: cała, Holenderska: cała, Jacka Kaczmarskiego: cała, Jaglana: cała, Kąkolowa: cała, Kędry: cała, Klinowa: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 38, Kłosowa: cała, Kompostowa: cała, Kondka: cała, Konrada Jażdżewskiego: cała, Kozia: cała, Kujawska: cała, Kwitnącej Wiśni: cała, Lechicka: cała, Luksemburska: cała, Marka Grechuty: cała, Masłochów: cała, Mieczysława Fogga: cała, Morgowa: cała, Nasienna: cała, Normandzka: cała, Pistacjowa: cała, Plonowa: cała, Profesora Wacława Szuberta: cała, Ratajska: cała, Rodła: cała, Rojna: nieparzyste od 73 do końca, parzyste od 94 do 134, Safrina: cała, Sezamkowa: cała, Sikiryckiego: cała, Skibowa: nieparzyste wszystkie, Skwarczyńskiej: cała, Sokołowska: cała, Spadkowa: cała, Sycylijska: cała, Szałwiowa: cała, Szarej Piechoty: cała, Szczecińska: nieparzyste od 23A do 75, parzyste od 2 do 70, Szparagowa: cała, Śniadeckiego: cała, Tatarczana: cała, Toskańska: cała, Tytoniowa: cała, Uprawna: cała, Walońska: cała, Warzywna: parzyste wszystkie, Wersalska: parzyste od 12 do końca, Wierzb Płaczących: cała, Włoska: cała, Wronia: cała, Zagonowa: cała, Zimna Woda: cała, Żuławskiego: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Plonowa 18 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Mikołajewlokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:1
Rada Osiedla:Bałuty Zachodnie
3
Granice obwodu głosowania:Aleksandrowska: nieparzyste od 1 do 63, Brukowa: nieparzyste od 1 do 99, parzyste od 2 do 98, Cepowa: cała, Chłopska: cała, Duńska: cała, Grudziądzka: cała, Helska: cała, Juliusza: cała, Kaczeńcowa: nieparzyste od 13 do końca, parzyste od 8 do końca, Kartuska: cała, Koprowa: cała, Limanowskiego: nieparzyste od 163 do końca, Ludowa: cała, Orna: cała, Pojezierska: nieparzyste od 89 do końca, parzyste od 68 do końca, Sierpowa: cała, Swojska: cała, Szpinakowa: cała, Świętej Teresy: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 78 do końca, Teofilowska: nieparzyste wszystkie, Traktorowa: nieparzyste od 69 do 151, parzyste od 126 do 186, Warecka: cała, Wersalska: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 10, Zbąszyńska: cała, Ziemniaczana: cała, Żabieniec: nieparzyste od 1 do 61, parzyste od 2 do 62, Żeńców: parzyste wszystkie
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Traktorowa 77 XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza
nr Okręgu Wyborczego:1
Rada Osiedla:Bałuty Zachodnie
4
Granice obwodu głosowania:Akwarelowa: cała, Arktyczna: cała, Bliska: cała, Chlebowa: cała, Generała Fieldorfa „Nila”: cała, Generała Okulickiego: nieparzyste od 23 do końca, parzyste od 16 do końca, Gruntowa: cała, Hodowlana: cała, Kieratowa: cała, Konopna: cała, Krajowa: cała, Krynicka: cała, Liryczna: cała, Liściasta: nieparzyste od 75 do końca, parzyste od 126 do końca, Marzanny: cała, Mglista: cała, Na Uboczu: cała, Nowożeńców: cała, Okręglik: cała, Pabianka: cała, Pastelowa: cała, Piaskowiec: cała, Planetarna: cała, Samopomocy: cała, Selerowa: cała, Sianokosy: cała, Skibowa: parzyste wszystkie, Słomiana: cała, Szczecińska: nieparzyste od 77 do końca, parzyste od 72 do końca, Teofilowska: parzyste wszystkie, Traktorowa: nieparzyste od 153 do końca, parzyste od 188 do końca, Warzywna: nieparzyste wszystkie, Wersalska: nieparzyste od 35 do końca, Zapustna: cała, Żabieniec: nieparzyste od 63 do końca, parzyste od 64 do końca, Żeńców: nieparzyste wszystkie, Żyzna: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Liściasta 181 Laboratorium Produkcji Ogrodniczej w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiegolokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:1
Rada Osiedla:Bałuty Zachodnie
5
Granice obwodu głosowania:11 Listopada: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 2 do 42, Agrestowa: cała,Agatowa: cała, Amazonitowa: cała,Berylowa: cała, Boksytowa: cała, Brukowa: nieparzyste od 125A do końca, parzyste od 100 do końca, Brzoskwiniowa: cała, Cyprysowa: cała, Generała Okulickiego: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 14, Gipsowa: cała, Helenówek: cała, Jesionowa: cała,Jantarowa: cała, Jaspisowa: cała, Lawendowa: cała,Liściasta: nieparzyste od 49 do 73, parzyste od 106 do 124, Malachitowa: cała, Nagietkowa: cała,Nefrytowa: cała,Onyksowa: cała, Opalowa: cała, Piołunowa: cała, Podbiałowa: cała, Rumiankowa: cała, Stara Baśń: cała, Trawiasta: cała,Topazowa: cała, Zgierska: parzyste od 236 do końca, Ziołowa: cała, Żywokostowa: cała,
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Jesionowa 38 Szkoła Podstawowa Nr 122
nr Okręgu Wyborczego:2
Rada Osiedla:Radogoszcz
6
Granice obwodu głosowania:11 Listopada: nieparzyste od 1 do 25, al. Włókniarzy: nieparzyste 17, Anyżowa: cała, Biedronkowa: cała, Gruszowa: cała,Iry Aldridge’a: cała, Jagiellońska: cała, Jeziorna: cała, Jagoszewskiego: cała,Lewa: cała, Liściasta: nieparzyste od 39 do 47B, parzyste od 86 do 104, Macierzanki: cała, Migdałowa: cała, Motylowa: cała, Niezapominajki: cała, Pasieczna: cała,Osadnicza: cała, Stawowa: cała,Smolika: cała, Szwajcera: cała, Tarninowa: cała, Zgierska: parzyste od 198 do 234, Złocieniowa: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Stawowa 28 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. Ireny Sendlerowej
nr Okręgu Wyborczego:2
Rada Osiedla:Radogoszcz
7
Granice obwodu głosowania:Aleja Zakochanych: cała, Aroniowa: cała,Balladyny: cała, Borówkowa: cała, Brzegowa: cała,Generała Sikorskiego: parzyste 2/6 i 12, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego: parzyste od 40 do końca, nieparzyste od 39 do końca, Helińskiego: cała, Jabłoniowa: cała, Łozowa: cała,Łososiowa: cała, Mirabelki: cała, Nenufarowa: cała, Okoniowa: cała, Podleśna: cała, Poziomkowa: nieparzyste od 1 do 41, parzyste od 2 do 50, Pstrągowa cała, Romantyczna: cała,Sitowie: cała, Świtezianki: parzyste od 2 do 32, nieparzyste od 15 do 33, Tatarakowa: cała, Telimeny: cała, Trzcinowa: cała, Urocza: cała, Wiklinowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 201 do końca
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Łozowa 9 Szkoła Podstawowa Nr 206 im. Łódzkich Włókniarek
nr Okręgu Wyborczego:2
Rada Osiedla:Radogoszcz
8
Granice obwodu głosowania:Bema: parzyste wszystkie, Generała Sikorskiego: nieparzyste 45, parzyste od 52 do 60, Gontyny: cała, Julii: cała,Kaskadowa: cała,Koronna: cała, Łucji: cała, Nastrojowa: cała, Sobótki: cała,Świtezianki: parzyste od 34 do 44, parzyste od 60 do końca, Przytulna: cała, Syrenki: cała, Szczęśliwa: cała, Wiankowa: cała, Wodnika: cała, Zbijewskiej: cała, Zgierska: nieparzyste od 175 do 199
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Syrenki 19A Szkoła Podstawowa Nr 184 im. Ludwika Waryńskiegolokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:2
Rada Osiedla:Radogoszcz
9
Granice obwodu głosowania:Czereśniowa: cała, Dereniowa: cała, Koniczynowa: cała, Kruszynowa: cała, Liściasta: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 80A, Moczarowa: cała, Nad Sokołówką: cała, Pancerna: cała, Prawa: cała, Storczykowa: cała, Szuwarowa: cała, Świętej Teresy: nieparzyste od 1 do 61, Truskawkowa: cała, Turzycowa: cała, Zgierska: parzyste od 176 do 196
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Kruszynowa 14 Przedszkole Lokomotywa
nr Okręgu Wyborczego:2
Rada Osiedla:Radogoszcz
10
Granice obwodu głosowania:Antyczna: cała, Barokowa: cała, Bażancia: cała, Gajowa: cała, Gotycka: cała, Jagodowa: cała, Jastrzębia: cała, Kasztelańska: parzyste od 12 do 52/54, Klasyczna: cała, Koryncka: cała, Krasnoludków: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 221 do końca, Miodowa: cała, Okólna: nieparzyste od 173 do końca,z wyłączeniem 181, parzyste od 156 do końca, Przyklasztorze: cała, Renesansowa: cała, Romańska: cała, Secesyjna: cała, Skrzydlata: nieparzyste od 51 do końca, parzyste od 50 do 86, Studencka: cała, Wycieczkowa: nieparzyste od 103 do końca, parzyste od 84 do końca, Żucza: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Okólna 183 Szkoła Podstawowa Nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu
nr Okręgu Wyborczego:3
Rada Osiedla:Łagiewniki
11
Granice obwodu głosowania:Czapli: cała, Jaskółcza: cała, Klasztorna: cała, Krecia: nieparzyste od 49 do końca, parzyste od 82 do końca, Kuropatwia: cała, Łabędzia: cała, Łagiewnicka: parzyste od 254 do końca, Marczyńskich: cała, Mrówcza: cała, Poziomkowa: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 52 do końca, Przepiórcza: cała, Pszczelna: cała, Skowrończa: cała, Sójki: cała, Szczygla: cała, Świetlików: cała, Tajnego Nauczania: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Pszczelna 84 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Łagiewnikilokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:3
Rada Osiedla:Łagiewniki
12
Granice obwodu głosowania:Bema: nieparzyste wszystkie, Czarnoleska: cała, Folwarczna: nieparzyste od 41 do końca, parzyste od 70 do końca, Jarzębinowa: cała, Jasińskiego: cała, Jaworowa: cała, Kasztanowa: cała, Kleeberga: cała, Konarowa: cała, Krecia: nieparzyste od 1 do 47A, parzyste od 2 do 80, Laurowa: cała, Leszczynowa: cała, Łagiewnicka: parzyste od 178A do 252, Modrzewiowa: cała, Pawilońska: cała, Przedwiośnie: cała, Sasanek: cała, Słoneczna: cała, Sowińskiego: cała, Światowida: cała, Świetlana: cała, Wiązowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 135 do 173
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Sowińskiego 50/56 Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. Aleksego Rżewskiego
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
13
Granice obwodu głosowania:Akacjowa: cała, al. Róż: cała, Biegańskiego: cała, Botaniczna: cała, Bukowa: cała, Bzowa: cała, Cedrowa: cała, Chabrowa: cała, Cisowa: cała, Folwarczna: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 68, Głogowa: cała, Hortensji: cała, Jałowcowa: cała, Jaskrowa: cała, Jaśminowa: cała, Jodłowa: cała, Julianowska: parzyste wszystkie, Karłowicza: cała, Krzewowa: cała, Litewska: cała, Łagiewnicka: parzyste od 128 do 178, Makowa: cała, Malwowa: cała, Olszowa: cała, Orzeszkowej: cała, Owocowa: cała, Palmowa: cała, Pogodna: cała, Przyrodnicza: cała,z wyłączeniem 7/9 i 24/26Skarbowa: cała, Skrzypowa: cała, Strumykowa: cała, Świerkowa: cała, Włościańska: cała, Wrzosowa: cała, Zdrojowa: cała, Zgierska: nieparzyste od 115 do 133, Żarnowcowa: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Jaskrowa 15 Szkoła Podstawowa Nr 172 im. prof. Stefana Banacha
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
14
Granice obwodu głosowania:Cała: cała, Cytrynowa: cała, Czeremchy: cała, Daliowa: cała, Dziewanny: cała, Kasztelańska: parzyste od 4 do 10, Liliowa: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 163 do 219, Miętowa: cała, Mimozy: cała, Morelowa: cała, Perlicza: cała, Powojowa: nieparzyste od 21 do końca, Robotnicza: cała, Stokrotki: cała, Tulipanowa: cała, Wałbrzyska: cała, Warszawska: parzyste od 56A do 72D, Zaliwskiego: cała, Zawilcowa: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Dziewanny 24 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 6 im. mjr. Hieronima Baranowskiegolokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
15
Granice obwodu głosowania:Admiralska: cała, Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto: cała, Astrów: cała, Bluszczowa: cała, Cementowa: cała, Czysta: cała, Deczyńskiego: cała, Gibalskiego: nieparzyste od 9 do końca, parzyste od 6 do końca, Honorowa: cała, Inflancka: parzyste wszystkie, Irysowa: cała, Konwaliowa: cała, Korzenna: cała, Kryzysowa: cała, Łagiewnicka: nieparzyste od 111 do 161B, Marysińska: nieparzyste od 111 do końca, parzyste od 118 do końca, Narcyzowa: cała, Pierwiosnków: cała, Porzeczkowa: cała, Powojowa: nieparzyste od 1 do 19, parzyste wszystkie, Rybacka: cała, Stalowa: cała, Śliwowa: cała, Warszawska: nieparzyste od 1 do 55, parzyste od 2 do 56, Żołędziowa: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Deczyńskiego 24 Przedszkole Miejskie Nr 47
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
16
Granice obwodu głosowania:Akademicka: cała, Babiego Lata: cała, Barbary: cała, Centralna: cała, Cynowa: cała,Dojazdowa: cała, z wyłączeniem 5/7 Ekologiczna: cała, Eterowa: cała, Fiołkowa: cała, Góralska: cała, Jeża: cała, Jodowa: cała, Kacza: cała, Kasztelańska: nieparzyste od 53 do 97, parzyste od 60 do 86, Kogucia: cała, Księżycowa: cała, Magnoliowa: cała, Metalowa: cała, Mineralna: cała, Mosiężna: cała, Owcza: cała, Piliczna: cała, Platynowa: cała, Promienna: cała, Roślinna: cała, Rysia: cała, Skrzydlata: nieparzyste od 1 do 49, Słowicza: cała, Strusia: cała, Strykowska: parzyste 38, Szpacza: cała, Tęczowa: cała, Tlenowa: cała, Uranowa: cała, Wakacyjna: cała, Warszawska: nieparzyste od 57 do końca, parzyste od 74 do końca, Widokowa: cała, Wycieczkowa: parzyste od 10 do 50, Zajęcza: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Skrzydlata 15 Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
17
Granice obwodu głosowania:Ametystowa: cała, Bociania: cała, Boruty: cała, Diamentowa: cała, Dworzaczka: cała, Działkowa: cała, Generała Jeziorańskiego: cała, Generała Taczanowskiego: cała, Jana Nowaka Jeziorańskiego: cała, Klimatyczna: cała, Kiwi: cała, Kobaltowa: cała, Kryształowa: cała, Książka: cała, Księdza Jakubowicza: cała, Księdza Wawrzyniaka: cała, Kwarcowa: cała, Łupkowa: nieparzyste od 1 do 43A, parzyste od 2 do 16, Majora Oxińskiego: cała, Ołowiana: cała, Piaskowa: cała, Pirytowa: cała, Porfirowa: cała, Rogowska: nieparzyste od 1 do 45, parzyste od 2 do 48A, Rosickiego: cała, Rubinowa: cała, Rżewskiego: cała, Stasia: cała, Strykowska: parzyste od 40 do 94A, Strzeleckiego: cała, Szafirowa: cała, Szmaragdowa: cała, Turystyczna: cała, Urlopowa: cała, Uzdrowiskowa: cała, Wczasowa: cała, Wiewiórcza: cała, Woskowa: cała, Wycieczkowa: nieparzyste od 1/5 do 81, parzyste od 62 do 82A, Wypoczynkowa: cała, Zajączkowskiego: cała
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Łupkowa 6 Szkoła Podstawowa Nr 142 im. Zawiszy Czarnego
nr Okręgu Wyborczego:4
Rada Osiedla:Julianów-Marysin-Rogi
18
Granice obwodu głosowania:Bojowników Getta Warszawskiego: nieparzyste od 1 do 5, Drewnowska: nieparzyste od 1 do 17, parzyste od 2 do 16, Eliasza Chaima Majzela: nieparzyste od 7 do końca, Lutomierska: parzyste od 2 do 14, Podrzeczna: cała, Stary Rynek: parzyste wszystkie, Wolborska: nieparzyste od 7 do końca, Zachodnia: parzyste od 18 do 22B, Zgierska: parzyste od 2 do 20
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3 Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Jana Matejki
nr Okręgu Wyborczego:5
Rada Osiedla:Bałuty-Doły
19
Granice obwodu głosowania:Bojowników Getta Warszawskiego: nieparzyste od 7 do końca, parzyste wszystkie, Eliasza Chaima Majzela: nieparzyste od 1 do 5,parzyste od 2 do 4 i od 8 do końca, Franciszkańska: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 30A, Hermana Konstanta: cała, Jakuba: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 1 do 3, parzyste 2, Kościelna: cała, pl. Kościelny: nieparzyste wszystkie, Północna: parzyste 12, Smugowa: cała, Stary Rynek: nieparzyste wszystkie, Widok: nieparzyste wszystkie, Wojska Polskiego: nieparzyste od 1 do 69, Wolborska: nieparzyste od 1 do 5, parzyste wszystkie, Zgierska: nieparzyste od 1 do 3, Źródłowa: nieparzyste od 1 do 5
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Eliasza Chaima Majzel 4 XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej
nr Okręgu Wyborczego:5
Rada Osiedla:Bałuty-Doły
20
Granice obwodu głosowania:Franciszkańska: parzyste od 90 do 124 i od 140 do końca, Inflancka: nieparzyste od 1 do 15, Kaletnicza: cała, Kowalska: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 4, Łagiewnicka: nieparzyste od 63 do 107, Młynarska: nieparzyste od 67 do końca, parzyste od 56 do końca, Okopowa: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 24, Rysownicza: nieparzyste od 1 do 55, parzyste od 2 do 4 i od 26 do 64, Sukiennicza: nieparzyste od 1 do 25, parzyste wszystkie, Szewska: cała, Tokarzewskiego: parzyste od 2 do 20
Adresy lokali obwodowych komisji wyborczych:ul. Rysownicza 1/3 Szkoła Podstawowa Nr 30 Im. rtm. Witolda Pileckiego
nr Okręgu Wyborczego:5
Rada Osiedla:Bałuty-Doły

Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 15:23)

Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 10:59)

Ilość odwiedzin: 14033

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:59 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
07.03.2019 10:58 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:30 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:19 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja strony
25.02.2019 13:14 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:13 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
25.02.2019 13:11 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:32 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 16:02 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:24 Hanna Zubrzycka / BPiNM Modyfikacja treści
22.02.2019 15:23 Hanna Zubrzycka / BPiNM Utworzenie strony