Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Prośba o oszacowanie ceny usługi polegającej na przeprowadzeniu analizy wskaźników cząstkowych monitoringu Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Łodzi za 2018 r. oraz analizy wyników ilościowej części oceny a także zaplanowaniu i przeprowadzeniu badań jakościowych wraz ze sporządzeniem raportu

Biuro ds. Rewitalizacji zwraca się z prośbą o oszacowanie ceny usługi polegającej na przeprowadzeniu analizy wskaźników cząstkowych monitoringu Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Łodzi za 2018 r. oraz analizy wyników ilościowej części oceny a także zaplanowaniu i przeprowadzeniu badań jakościowych wraz ze sporządzeniem raportu.

W załączeniu Opis Przedmiotu Zamówienia dla tej usługi.

Na tym etapie prosimy wyłącznie o podanie ewentualnej ceny całkowitej wykonania usługi, co pomoże nam ustalić jej ewentualny koszt.

Nie wiąże się to z koniecznością złożenia przez Państwa oferty, szacowanie jest wyłącznie pomocą dla nas z Państwa strony.

W wypadku, gdyby jakaś część opisanej usługi stwarzała ryzyko znacznego podwyższenia kosztów, prosimy o zaznaczenie tego w odpowiedzi.

 Usługa

Cena netto

Cena brutto

Przeprowadzenie analizy wskaźników cząstkowych monitoringu Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Łodzi za 2018 r. oraz analizy wyników ilościowej części oceny oraz zaplanowanie i przeprowadzenie badań jakościowych wraz ze sporządzeniem raportu

 

 

Na szacunki czekamy do  końca dnia 23 czerwca 2019 roku (niedziela).

Szacunki prosimy wysyłać drogą mailową na adres: rewitalizacja@uml.lodz.pl.  

Pliki do pobrania:

wróć do listy

Informację wprowadził(a): Adrian Beer (11.06.2019 10:38)

Informację zmodyfikował(a): Adrian Beer (11.06.2019 10:38)

Informację opracował(a): Ewelina Wróblewska (10.06.2019)

Źródło: Departament Architektury i Rozwoju, Biuro ds. Rewitalizacji

Ilość odwiedzin: 192