Informacja o szacowaniu rynku, dotyczącym usługi polegającej na organizacji wydarzeń w ramach projektu „DiverCITY 2 – miasto dla wszystkich”

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o pomoc w oszacowaniu ceny usługi polegającej na organizacji wydarzeń w ramach projektu „DiverCITY 2 – miasto dla wszystkich”.

Na tym etapie prosimy wyłącznie o podanie ewentualnej ceny wykonania takiej usługi, co pomoże nam ustalić jej ewentualny koszt. Nie wiąże się to z koniecznością złożenia przez Państwa oferty, szacowanie jest wyłącznie pomocą dla nas z Państwa strony.

W wypadku gdyby jakaś część opisanej usługi stwarzała ryzyko znacznego podwyższenia kosztów, prosimy o zaznaczenie tego w odpowiedzi. Przy określaniu kosztów wykonania usługi prosimy korzystać z załączonej tabeli. Jedno z wydarzeń w ramach planowanych działań jest objęte prawem opcji (szczegóły w Opisie Przedmiotu Zamówienia).

Na szacunki czekamy do piątku, 25.09.2015 r., do godz. 12:00

Jednocześnie informujemy, że w niedługim czasie otrzymacie od nas Państwo zaproszenie do składania ofert na ww. usługę. Prosimy pamiętać, że obecna pomoc w oszacowaniu ceny nie jest równoznaczna z wniesieniem oferty i jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem dla nas usługi, należy złożyć ofertę w terminie, który będzie wyznaczony.

Pliki do pobrania:


Metryka strony i historia zmian