Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Prośba o oszacowanie ceny usługi w zakresie wykonania audytu rekompensaty przysługującej Gminie Miasto Łódź z tytułu świadczenia usługi w ogólnym interesie gospodarczym (UOIG)

Prośba o oszacowanie ceny usługi w zakresie wykonania audytu rekompensaty przysługującej Gminie Miasto Łódź z tytułu świadczenia usługi w ogólnym interesie gospodarczym (UOIG). 

Szanowni Państwo, 

Biuro Rewitalizacji i Mieszkalnictwa zwraca się z uprzejmą prośbą o oszacowanie ceny usługi w zakresie wykonania audytu rekompensaty przysługującej Gminie Miasto Łódź z tytułu świadczenia usługi w ogólnym interesie gospodarczym (UOIG). 

W załączeniu opis przedmiotu zamówienia dla ww. usługi.

Na tym etapie prosimy wyłącznie o podanie ewentualnej ceny całkowitej (zarówno brutto, jak i netto) wykonania opisanej usługi. Nie wiąże się to z koniecznością złożenia przez Państwa oferty, szacowanie jest wyłącznie pomocą dla nas z Państwa strony.

W wypadku, gdyby jakaś część opisanej usługi stwarzała ryzyko znacznego podwyższenia kosztów, prosimy o zaznaczenie tego w odpowiedzi.

Na szacunki czekamy do dnia 19 czerwca 2020 r. (piątek), do godz. 16:00.

 

  Cena netto

    Cena brutto

 Usługa audytu rekompensaty

 

 

Szacunki prosimy wysyłać drogą mailową na adres: rewitalizacja@uml.lodz.pl oraz e.szklanecka@uml.lodz.pl

Złożenie niniejszego zapytania nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i nie jest równorzędne ze złożeniem zamówienia przez Miasto Łódź – Urząd Miasta Łodzi, a tym samym nie stanowi podstawy roszczenia oferenta do zawarcia umowy

Pliki do pobrania:


Metryka strony i historia zmian