Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Prośba o ponowne oszacowanie ceny usługi: wykonanie, dostawa i montaż tablic pamiątkowych-informujących o realizacji 8 projektów Rewitalizacji Obszarowej Centrum Łodzi współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Prośba o ponowne oszacowanie ceny usługi: wykonanie, dostawa i montaż tablic pamiątkowych-informujących o realizacji 8 projektów Rewitalizacji Obszarowej Centrum Łodzi współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Biuro Rewitalizacji i Mieszkalnictwa zwraca się z prośbą o oszacowanie ceny usługi polegającej na  wykonaniu, dostawie i montażu tablic pamiątkowych informujących o realizacji 8 projektów Rewitalizacji Obszarowej Centrum Łodzi współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. W załączeniu szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla tej usługi.

Na tym etapie prosimy wyłącznie o podanie ewentualnej ceny całkowitej (zarówno brutto, jak i netto) wykonania takiej usługi, w tym ceny jednostkowej za wykonanie tablicy „małej” oraz „dużej” (zgodnie z tabelą poniżej), co pomoże nam ustalić jej ewentualny koszt. Nie wiąże się to z koniecznością złożenia przez Państwa oferty, szacowanie jest wyłącznie pomocą dla nas z Państwa strony. W wypadku, gdyby jakaś część opisanej usługi stwarzała ryzyko znacznego podwyższenia kosztów, prosimy o zaznaczenie tego w odpowiedzi.

 

Cena netto

Cena brutto

Tablica „mała”

 

 

Tablica „duża”

 

 

SUMA
(69 tablic „małych” i 67 tablic „dużych”)

 

 

 

Na szacunki czekamy do 2 października 2020 roku (piątek), do godz. 16.00.

Szacunki prosimy wysyłać drogą mailową na adres: s.zatorski@uml.lodz.pl

Pliki do pobrania:


Metryka strony i historia zmian