Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

UWAGA! To nieaktualna wersja strony, wyświetlana w przeszłości od 27.07.2017 12:17 do 27.07.2017 12:18.
W celu przejścia do aktualnej wersji strony kliknij tutaj.

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

skład: 19 radnych

Przewodniczący

Mateusz Walasek

Radny Mateusz Walasek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (przewodniczący)
 

Wiceprzewodniczący

Jan Mędrzak

Radny Jan Mędrzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
 
Adam Wieczorek

Radny Adam Wieczorek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (przewodniczący)
  • Komisja Rewizyjna
 
Elżbieta Bartczak

Radna Elżbieta Bartczak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

  • Komisje:
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
 
Małgorzata Bartosiak

Radna Małgorzata Bartosiak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

  • Komisje:
  • Komisja Edukacji (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (przewodnicząca)

Asystenci społeczni Radnej:

  • Jakub Ciechulski
  • Ewa Bilska
 
Paweł Bliźniuk

Radny Paweł Bliźniuk (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Asystenci społeczni Radnego:
  • Aleksander Sagalara
  • Antonina Majchrzak
  • Kamil Bakuła
  • Daria Janik
  • Jakub Wirski
  • Jagoda Blumental
  • Karolina Synowiec
 
 
Joanna Budzińska

Radna Joanna Budzińska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Kultury (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 
Kamil Deptuła

Radny Kamil Deptuła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Paweł Pomorski
  • Agnieszka Andruszkiewicz
 
Bartosz Domaszewicz

Radny Bartosz Domaszewicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Bogusław Hubert

Radny Bogusław Hubert
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej

Asystenci społeczni Radnego:

  • Grzegorz Jastrzębowski
  • Kajetan Trzaskalski
 

Metryka strony i historia zmian