Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

UWAGA! To nieaktualna wersja strony, wyświetlana w przeszłości od 03.10.2017 13:05 do 03.10.2017 13:05.
W celu przejścia do aktualnej wersji strony kliknij tutaj.

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Skład: 19 radnych

Przewodniczący

Mateusz Walasek

Radny Mateusz Walasek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (przewodniczący)
 

 

 

Wiceprzewodniczący

Jan Mędrzak

Radny Jan Mędrzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
 

 

 

Adam Wieczorek

Radny Adam Wieczorek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej (przewodniczący)
  • Komisja Rewizyjna
 

 

 

Członkowie

Elżbieta Bartczak

Radna Elżbieta Bartczak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
 
Małgorzata Bartosiak

Radna Małgorzata Bartosiak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (przewodnicząca)

Asystenci społeczni Radnej:

  • Jakub Ciechulski
  • Ewa Bilska
 
Paweł Bliźniuk
Joanna Budzińska

Radna Joanna Budzińska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Kultury (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 
Kamil Deptuła

Radny Kamil Deptuła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)


Asystenci społeczni Radnego:

  • Paweł Pomorski
  • Agnieszka Andruszkiewicz
 
Bartosz Domaszewicz

Radny Bartosz Domaszewicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Bogusław Hubert

Radny Bogusław Hubert
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej

Asystenci społeczni Radnego:

  • Grzegorz Jastrzębowski
  • Kajetan Trzaskalski
 
Tomasz Kacprzak

Radny Tomasz Kacprzak (Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Rewizyjna.
 

 

 

Andrzej Kaczorowski

Radny Andrzej Kaczorowski
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (przewodniczący)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
 

 

 

Karolina Kępka

Radna Karolina Kępka
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Statutowa (przewodnicząca)
 
Monika Malinowska-Olszowy

Radna Monika Malinowska-Olszowy
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodnicząca)


Asystenci społeczni Radnej:

  • Joanna Baranowska
  • Natalia Olszowy
  • Kacper Kolęda
 
Małgorzata Matuszewska

Radna Małgorzata Matuszewska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Rewizyjna

 

Mariusz Przybyła

Radny Mariusz Przybyła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Rafał Reszpondek

Rafał Reszpondek

Radny Rafał Reszpondek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Paulina Setnik

Radna Paulina Setnik
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Nagród i Odznaczeń (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rewizyjna


Asystent społeczny Radnej:

  • Mikołaj Stefanowski
 

 

 

Jarosław Tumiłowicz

Radny Jarosław Tumiłowicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Sportu i Rekreacji (przewodniczący)