Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

UWAGA! To nieaktualna wersja strony, wyświetlana w przeszłości od 18.07.2017 22:17 do 18.07.2017 22:20.
W celu przejścia do aktualnej wersji strony kliknij tutaj.

Okręg wyborczy Nr 1

Bulak Sebastian

Radny Sebastian Bulak
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa

Asystenci społeczni Radnego:

  • Aleksandra Bogusz
  • Ewa Radomska
  • Marcin Kwieciński
 
Domaszewicz Bartosz

Radny Bartosz Domaszewicz
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (przewodniczący)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Głowacki Tomasz

Radny Tomasz Głowacki
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej


Asystent społeczny Radnego:

  • Marcin Więckowski
 
Matuszewska Małgorzata

Radna Małgorzata Matuszewska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Rewizyjna
 
Walasek Mateusz

Radny Mateusz Walasek
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (przewodniczący)
 

Okręg wyborczy Nr 2

Budzińska Joanna

Radna Joanna Budzińska
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Kultury (wiceprzewodnicząca)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
 
Mędrzak Jan

Radny Jan Mędrzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (przewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
 
Przybyła Mariusz

Radny Mariusz Przybyła
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Rakowski Maciej

Radny Maciej Rakowski
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (zakończyła działalność z dniem 10 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 11 grudnia 2015 r. do dnia 10 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 11 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (przewodniczący)
  • Komisja Statutowa (wiceprzewodniczący)
 
Tomaszewski Włodzimierz

Radny Włodzimierz Tomaszewski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
 

Okręg wyborczy Nr 3

Marta Wandzel (20.04.2016 otrzymała mandat radnego)

Radna Marta Wandzel
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (przewodnicząca)
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Bliźniuk Paweł

Radny Paweł Bliźniuk (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 
Asystenci społeczni Radnego:
  • Aleksander Sagalara
  • Antonina Majchrzak
  • Kamil Bakuła
  • Daria Janik
  • Jakub Wirski
  • Jagoda Blumental
  • Karolina Synowiec
 
 

Metryka strony i historia zmian