Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

UWAGA! To nieaktualna wersja strony, wyświetlana w przeszłości od 14.12.2017 14:23 do 03.01.2018 11:16.
W celu przejścia do aktualnej wersji strony kliknij tutaj.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Tomasz Kacprzak
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
    Komisja Rewizyjna

Tomasz Kacprzak – prawnik, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Radny od 2006 roku. Przewodniczył Radzie od 2007 do 2013 roku. Wybrany po raz trzeci na funkcję przewodniczącego rady. Zajmuje się m.in. finansami miasta, bezpieczeństwem mieszkańców oraz transportem miejskim.

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Paweł Bliźniuk

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Współdziałanie z komisjami:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.)
  • Doraźna Komisja ds. Rewitalizacji Miasta (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r., ponownie powołana dnia 6 grudnia 2016 r. do dnia 7 grudnia 2017 r.)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji

Paweł Bliźniuk - samorządowiec, aktywnie zaangażowany w rewitalizację, członek zespołu Mia100 Kamienic, współtwórca budżetu obywatelskiego w Łodzi. Prywatnie fan muzyki rockowej i aktywnego spędzania czasu. Jego największą wadą jest pracoholizm. 

  Małgorzata Niewiadomska-Cudak
Klub Radnych Sojusz Lewicy Demokratycznej

Współdziałanie z komisjami:
 
 
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Kultury
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury

Małgorzata Niewiadomska-Cudak – doktor habilitowany profesor Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce, wykładowca akademicki, radna IV, V, VI kadencji Rady Miejskiej w Łodzi. W VI kadencji była przewodniczącą Komisji Nagród i Odznaczeń Rady Miejskiej w Łodzi.

 
 

Krzysztof Stasiak
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Współdziałanie z komisjami:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Statutowa
 

Informację wprowadził(a): Migracja danych (17.07.2017 15:43)

Informację zmodyfikował(a): Tomasz Wilk (31.07.2019 14:27)

Informację opracował(a): Krystyna Kościółek (05.07.2019)

Źródło: Departament Prezydenta, Biuro Rady Miejskiej

Ilość odwiedzin: 16076

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
31.07.2019 14:27 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
08.07.2019 09:07 Adrian Beer Modyfikacja treści
08.07.2019 09:07 Adrian Beer Modyfikacja treści
08.07.2019 09:00 Adrian Beer Modyfikacja treści
08.07.2019 08:58 Adrian Beer Modyfikacja treści
26.02.2019 13:29 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
26.02.2019 13:20 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
16.01.2019 08:49 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
16.01.2019 08:46 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
05.12.2018 12:44 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
05.12.2018 12:43 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
26.11.2018 13:13 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
26.11.2018 13:12 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
23.11.2018 14:41 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 14:22 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 11:27 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 10:06 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 10:01 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 10:00 Tomasz Wilk Modyfikacja strony
23.11.2018 09:56 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
23.11.2018 09:49 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
03.01.2018 11:16 Adrian Beer Modyfikacja treści
14.12.2017 14:23 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
27.07.2017 12:37 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:36 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:35 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:35 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:33 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 22:33 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 22:31 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:53 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:53 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:52 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:52 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:49 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:45 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:40 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:39 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:37 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:35 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:34 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:33 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:32 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:31 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:31 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:29 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:27 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:26 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 20:01 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 15:57 Migracja danych Modyfikacja treści
17.07.2017 15:43 Migracja danych Utworzenie strony