Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Telefon dla mieszkańców (Call Center): +48 (42) 638 44 44

Rejestracja partnera Programu Młodzi w Łodzi w serwisie www.mlodziwlodzi.pl

Opis Procedury

Sposób załatwienia sprawy

  1. Na stronie www.mlodziwlodzi.pl należy kliknąć link: „Logowanie”, następnie „Zarejestruj się” i dalej wybrać okno „Partner”.
  2. W zakładce „Zarejestruj się” należy wpisać nazwę, adres e-mail, który będzie przypisany do konta pracodawcy, hasło (dwukrotnie powtórzone). Następnie należy zapoznać się i zaakceptować Regulamin Serwisu oraz Klauzulę Informacyjną RODO wraz z niezbędną zgodą na przetwarzanie danych osobowych, i kliknąć przycisk „Załóż konto".
  3. Następnie na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem, który należy „kliknąć” w celu potwierdzenia rejestracji konta/ adresu e-mail. Po aktywacji konta/adresu e-mail zostaniesz automatycznie zalogowany w serwisie, następnie należy uzupełnić dane w profilu partnera o podstawowe dane teleadresowe partnera oraz zdjęcia i opis działalności firmy, które będą wyświetlać się w zakładce „Partnerzy” oraz podstawowe dane osoby obsługującej konto (widoczne tylko dla administratora serwisu), a następnie zapisać dane. Tak zredagowany profil partnera musi uzyskać akceptację administratora serwisu przed publikacją na stronie www. Czas oczekiwania trwa zwykle nie dłużej niż 24 godziny w dni robocze.
  4. Partner posiadający konto, w celu aktualizacji danych o firmie w profilu Partnera, korzysta z formularza logowania na konto, który pojawia się po wciśnięciu przycisku „Logowanie”.

Informacje uzupełniające

  • W przypadku, gdy partner utraci lub zapomni hasło do konta należy skorzystać z opcji odzyskiwania hasła – przy formularzu logowania link „Nie pamiętam hasła”. Niezbędny jest do tego adres e-mail przypisany do konta.
  • Jeżeli przedstawiciel partnera nie zna tych danych, powinien skontaktować się bezpośrednio z administratorem serwisu drogą mailową pod adresem: mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl

Termin i miejsce załatwienia

Termin realizacji

Niezwłocznie

Miejsce załatwienia

Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej
Oddział ds. Przedsiębiorczości i Współpracy z Uczelniami
93-590 Łódź, al. Politechniki 32, pok. 114
e-mail: mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl oraz na stronie www.mlodziwlodzi.pl

Opłaty

Brak

Dokumenty

Wymagane dokumenty

Brak

Pozostałe dokumenty

  • Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Szablon dokumentu

Podstawa prawna

Podstawa prawna

  • uchwała Nr XLIII/824/12 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 25 czerwca 2012 r. w sprawie przyjęcia „Strategii Zintegrowanego Rozwoju Łodzi 2020+”

Tryb odwoławczy

Brak

Realizator

Jednostka

Urząd Miasta Łodzi

Komórka

Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej

Telefon dla mieszkańców (Call Center): +48 (42) 638 44 44


Informację wprowadził(a): Jagusiak Bogusława (05.06.2020 08:31)

Informację zmodyfikował(a): Jagusiak Bogusława (05.06.2020 09:00)