Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Biuletyn informacji publicznej


Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Przewodniczący

Sebastian Bulak

Radny Sebastian Bulak
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (przewodniczący)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa

Asystenci społeczni Radnego:

  • Aleksandra Bogusz
  • Ewa Radomska
 

Wiceprzewodniczący

Radosław Marzec

Radny Radosław Marzec
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (wiceprzewodniczący)

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Kultury
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Nagród i Odznaczeń (przewodniczący)
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystenci społeczni Radnego:

  • Monika Peczyńska
  • Joanna Jasiak
 

 

 

Rzecznik

Łukasz Magin

Radny Łukasz Magin
tel.: 500-288-686
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości (rzecznik Klubu Radnych)

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna (przewodniczący)
 

 

 

Członkowie

Marcin Chruścik

Radny Marcin Chruścik
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rewizyjna (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Bartłomiej Dyba-Bojarski

Radny Bartłomiej Dyba-Bojarski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Inwentaryzacyjna (przewodniczący)
  • Komisja Kultury (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury


Asystent społeczny Radnego:

  • Nina Siejka
 

 

 

Tomasz Głowacki

Radny Tomasz Głowacki
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego (zakończyła działalność z dniem 1 grudnia 2015 r., ponownie rozpoczęła działalność z dniem 9 grudnia 2015 r. do dnia 1 grudnia 2016 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Doraźna Komisja ds. Partycypacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego (rozpoczęła działalność z dniem 28 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2017 r.) (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Edukacji
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Jednostek Pomocniczych Miasta (przewodniczący)
  • Komisja Ładu Społeczno-Prawnego
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej


Asystent społeczny Radnego:

  • Marcin Więckowski
 

 

 

Marta Grzeszczyk

Radna Marta Grzeszczyk
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej
  • Komisja Nagród i Odznaczeń
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska (przewodnicząca)
  • Komisja Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej
  • Komisja Sportu i Rekreacji
 

 

 

Kamil Jeziorski

Radny Kamil Jeziorski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Doraźna Komisja ds. Transportu (2014.12.10 - 2015.12.10., 2015.12.11. - 2016.12.10., 2016.12.06. - 2017.12.11., 2017.12.13. - 2018.12.13)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej (wiceprzewodniczący)


Asystent społeczny Radnego:

  • Zbigniew Karmela
 

 

 

Anna Lucińska

Radna Anna Lucińska
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury (wiceprzewodnicząca)
 
Rafał Markwant

Radny Rafał Markwant
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Edukacji
  • Komisja Rewizyjna
  • Komisja Sportu i Rekreacji (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Statutowa (wiceprzewodniczący)
 

 

 

Krzysztof Stasiak

Radny Krzysztof Stasiak (Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi)
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Współdziałanie z komisjami:

  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
  • Komisja Inwentaryzacyjna
  • Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Komisja Rozwoju i Działalności Gospodarczej
  • Komisja Statutowa
 

 

 

Włodzimierz Tomaszewski

Radny Włodzimierz Tomaszewski
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

Komisje:

  • Komisja Finansów, Budżetu i Polityki Podatkowej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej (wiceprzewodniczący)
  • Komisja Kultury
  • Komisja Planu Przestrzennego, Budownictwa, Urbanistyki i Architektury
  • Komisja Rewizyjna
 

 

 


Informację wprowadził(a): Migracja danych (27.07.2017 12:54)

Informację zmodyfikował(a): Sylwia Stańczyk (17.10.2017 10:02)

Ilość odwiedzin: 1311

Historia zmian
Data Redaktor Akcja
17.10.2017 10:02 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
17.10.2017 10:01 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
04.10.2017 14:55 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
04.10.2017 09:18 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
04.10.2017 09:18 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
03.10.2017 13:35 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:35 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:35 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:34 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:34 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:34 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:33 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:32 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:30 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:30 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:30 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:29 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:29 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:28 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:28 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:27 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:27 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:27 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:26 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:26 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:26 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:26 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:25 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:25 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:24 Adrian Beer Modyfikacja treści
03.10.2017 13:23 Adrian Beer Modyfikacja treści
22.09.2017 10:12 Sylwia Stańczyk Modyfikacja treści
12.09.2017 10:09 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
12.09.2017 10:06 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
12.09.2017 10:03 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
12.09.2017 10:01 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 11:08 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 11:08 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 11:07 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 10:49 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 10:47 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
29.08.2017 10:46 Tomasz Wilk Modyfikacja treści
27.07.2017 13:21 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:20 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:20 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:19 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:17 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:01 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 13:00 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:59 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:58 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:56 Migracja danych Modyfikacja treści
27.07.2017 12:54 Migracja danych Utworzenie strony