Urząd Miasta Łodzi BIP UMŁ

Profil Zaufany

Podpis zaufany jest darmowym odpowiednikiem kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Wykorzystywany jest jako metoda potwierdzania tożsamości w tym podpisywania podań na platformie ePUAP. W większości przypadków niepodpisanie podania podpisem zaufanym lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym wymaga wizyty w urzędzie lub uzupełnienia braków formalnych podania w inny sposób (np. poprzez odręczne podpisanie dokumentów i przesłanie ich do urzędu).

Informacje nt. założenia profilu zaufanego i możliwości wykorzystania podpisu zaufanego dostępne są tutaj pz.gov.pl/pz/index

Wykaz wszystkich punktów potwierdzających profile zaufane znajduje się tutaj pz.gov.pl/pz/confirmationPointAddressesList

Uprzejmie informujemy, że Mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z potwierdzeniem profilu zaufanego po uprzednim umówieniu wizyty w Wydziale Spraw Obywatelskich w Departamencie Organizacji Urzędu i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Łodzi w lokalizacji:

  • ul. Sienkiewicza 5 – tel. (42) 638-46-30
  • Krzemieniecka 2B – tel. (42) 638-52-09
  • al. Piłsudskiego 100 – tel. (42) 638-53-86

lub  w sali obsługi Łódzkiego Centrum Kontaktu z Mieszkańcami - Wydział Zarządzania Kontaktami z Mieszkańcami w  Departamencie Organizacji Urzędu i Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Łodzi w lokalizacji:

  • ul. Piotrkowska 110 (wejście od Pasażu Schillera) - (42) 272 63 41

Metryka strony i historia zmian