Metryka strony i historia zmian
obwody do glosowania
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:47) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 165 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Kilińskiego: nieparzyste 27/29 i 27/29A, Rewolucji 1905 r.: nieparzyste od 1 do 33, parzyste od 2 do 32, Wschodnia: nieparzyste od 21 do 47, parzyste od 28 do 52 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Rewolucji 1905 r. Nr 22, Szkoła Podstawowa Nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 11:51) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 164 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Kilińskiego: nieparzyste od 5 do 25, Pomorska: nieparzyste od 11 do 29, parzyste od 20 do 28, Północna: nieparzyste od 31 do 31A, Solna: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Pomorska 27 Szkoła Podstawowa Nr 175 im. Henryka Ryla |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 11:49) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 163 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Legionów: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 8, Nowomiejska: nieparzyste od 1 do 13, parzyste od 2 do 14, Ogrodowa: parzyste od 2 do 14, Piotrkowska: nieparzyste od 1 do 11, parzyste od 2 do 12, pl. Wolności: cały, Pomorska: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 18, Północna: nieparzyste od 1 do 29, Próchnika: nieparzyste od 1 do 11, Wschodnia: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 26, Zachodnia: parzyste od 32 do 62A |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Pomorska 16, IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 11:46) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 162 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Gdańska: parzyste od 2 do 24, Legionów: nieparzyste od 11 do 35, parzyste od 10 do 32, Ogrodowa: parzyste od 16 do 24, Próchnika: nieparzyste od 13 do 31, Zachodnia: nieparzyste od 53 do 83 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Gdańska 16 Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 11:46) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 161 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Piotrkowska: nieparzyste od 13 do 45, parzyste od 14 do 32, Próchnika: parzyste od 2 do 16A, Więckowskiego: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 20, Wólczańska: parzyste od 2 do 16, Zachodnia: nieparzyste od 85 do 109, parzyste od 64 do 84 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Więckowskiego 13 Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Kołodziejczak |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:32) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 160 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Jaracza: nieparzyste od 1 do 9, Narutowicza: parzyste od 2 do 14, Piotrkowska: parzyste od 34 do 52, Wschodnia: nieparzyste od 55 do końca |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Piotrkowska 44, Przedszkole Miejskie Nr 100 |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:27) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 159 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | 6 Sierpnia: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 8, al. Kościuszki: nieparzyste od 1 do 43, parzyste od 2 do 36, Hotelowa: cała, Moniuszki: cała, Jaracza: nieparzyste od 11 do 31, parzyste od 2 do 34, Kilińskiego: nieparzyste od 31 do 49, Narutowicza: parzyste od 16 do 36, nieparzyste od 1 do 25, Piotrkowska: nieparzyste od 47 do 95, parzyste od 54 do 98, Sienkiewicza: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 36, Struga: nieparzyste od 1 do 11, Traugutta: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 16, Tuwima: parzyste od 2 do 28, Włókiennicza: cała, Wólczańska: parzyste od 18 do 58, Wschodnia: nieparzyste od 49 do 53, parzyste od 54 do 76, Zielona: nieparzyste od 1 do 11, parzyste od 2 do 10 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Moniuszki 4A Związek Młodzieży Chrześcijańskiej Polska YMCA Ognisko w Łodzi |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 13:45) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 158 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Barbary Sass-Zdort: cała, Dowborczyków: nieparzyste od 1 do 43, Kilińskiego: nieparzyste od 51 do 91, parzyste od 64 do 132, Narutowicza: nieparzyste od 27 do 31, Nawrot: parzyste od 40 do 52, nieparzyste od 41 do 51, Targowa: nieparzyste od 1 do 3, Traugutta: nieparzyste od 21 do końca, parzyste od 18 do końca, Tuwima: nieparzyste od 21 do 27, parzyste od 30 do 58, Wojciecha Hasa: nieparzyste od ul. Kilińskiego do ul. Targowej, parzyste od ul. Kilińskiego do ul. Targowej |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Kilińskiego 102/102A, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi |
dla osób niepełnosprawnych: | lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 13:42) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 157 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. Kościuszki: nieparzyste od 45 do 95, parzyste od 38 do 94, al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 15 do 35, parzyste od 6 do 28, al. Schillera: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 93 do 153, Nawrot: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 38B, Ojca Stefana Miecznikowskiego: cała, Ojca Tomasza Rostworowskiego: cała, Orla: cała Piotrkowska: nieparzyste od 97 do 153, parzyste od 100 do 160, pl. Komuny Paryskiej: cały, Roosevelta: cała, Sienkiewicza: nieparzyste od 41 do 95, parzyste od 38 do 86, Struga: parzyste od 2 do 16, Tuwima: nieparzyste od 1 do 19, Wigury: parzyste od 14 do 34, Wólczańska: parzyste od 60 do 120, Zamenhofa: nieparzyste od 1 do 9, parzyste od 2 do 10 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Sienkiewicza 46 Szkoła Podstawowa Nr 173 im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:26) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 156 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. Kościuszki: nieparzyste od 97 do 121, parzyste od 96 do 120A, al. Mickiewicza: nieparzyste od 11 do 17, Piotrkowska: nieparzyste od 155 do 193, Wólczańska: parzyste od 122 do 152, Żwirki: nieparzyste od 1 do 3, |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Żwirki 3, Lokal Rady Osiedla Katedralna |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (07.03.2019 16:02) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 155 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Abramowskiego: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 155 do 175, Sienkiewicza: parzyste od 88 do 108, Wigury: nieparzyste od 21 do 29, |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Sienkiewicza 137/139 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 13:47) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 154 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | 10 Lutego: cała, Brzeźna: cała, Kilińskiego: nieparzyste od 177 do 181, Piotrkowska: parzyste od 198 do 230/232, Sienkiewicza: nieparzyste od 125 do 165, Tylna: nieparzyste od 1 do 7, parzyste od 2 do 10, Wigury: nieparzyste od 1 do 19 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Brzeźna 10 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 47 |
dla osób niepełnosprawnych: | lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:25) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 153 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. Marszałka Piłsudskiego: nieparzyste od 1 do 13, al. Kościuszki: nieparzyste 123, parzyste od 122 do 134, Piotrkowska: nieparzyste od 195 do 229/231, parzyste od 162 do 196, Radwańska: nieparzyste od 1 do 19, parzyste od 2 do 16, Wólczańska: parzyste od 154 do 234A, Sienkiewicza: nieparzyste od 97 do 123, Wigury: parzyste od 2 do 12B, Żwirki: parzyste od 2 do 20 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Wigury 8/10 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Józefa Lompy |
Pokaż na mapie |
Katedralna
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:24) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 25 |
Numer Obwodu głosowania: | 152 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. PCK: cała, Czerwona: nieparzyste od 1 do 3A, Kilińskiego: nieparzyste od 183 do 185, Księdza Biskupa Tymienieckiego: parzyste od 2 do 20, Księdza Skorupki: nieparzyste od 1 do 15A, parzyste od 2 do 4, Piotrkowska: nieparzyste od 233 do 285, parzyste od 234/236 do 270, pl. Katedralny: cały, Sienkiewicza: nieparzyste od 171 do 175A, parzyste od 110 do 112, Stanisława Kostki: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Piotrkowska 272 Przedszkole Miejskie Nr 207 |
Pokaż na mapie |
Złotno
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:24) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 24 |
Numer Obwodu głosowania: | 151 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Azaliowa: cała, Azotowa: cała, Bajana: cała, Bronowa: cała, Cyganka: cała, Czołgistów: nieparzyste od 1 do 45, parzyste od 2 do 56, Drużynowa: cała, Inowrocławska: nieparzyste 19 i od 71 do końca, parzyste od 70 do 76, Krakowska: nieparzyste od 43 do końca, parzyste od 108 do 124, Krańcowa: parzyste od 34 do końca, Kwiatowa: nieparzyste od 1 do 39, parzyste od 2 do 42, Kwiatów Polskich: cała, Lemieszowa: cała, Łubinowa: cała, Mocarna: cała, Namiotowa: nieparzyste wszystkie, Nektarowa: cała, Omłotowa: cała, Pionierska: cała, Pługowa: cała, Rabatkowa: cała, Rąbieńska: nieparzyste od 1 do 25, parzyste od 2 do 32, Rezedowa: cała, Rowerowa: cała, Rzepakowa: cała, Siewna: nieparzyste od 5 do końca, parzyste od 8 do końca, Słonecznikowa: cała, Snopowa: cała, Spadochroniarzy: cała, Tobruk: cała, Traktorowa: nieparzyste od 1 do 21, parzyste od 2 do 66, Złotno: nieparzyste od 1 do 29, parzyste od 2 do 40 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Cedry 2 Navicula Centrum |
Pokaż na mapie |
Złotno
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:22) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 24 |
Numer Obwodu głosowania: | 150 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Artylerzystów: cała, Bastionowa: cała, Basztowa: cała, Biegunowa: nieparzyste od ul. Krańcowej do ul. Garnizonowej, parzyste od ul. Krańcowej do ul. Garnizonowej, Bohaterów Monte Cassino: cała, Bohaterów Powstania Styczniowego: cała, Bruska: cała, Cedry: nieparzyste od 1 do 3, parzyste 2, 2A, 2B i 2C, Celownicza: cała, Cieplarniana: cała, Czołgistów: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 58 do końca, Czwartaków: cała, Deca: cała, Desantowa: cała, Dożynkowa: cała, Dyngusowa: cała, Dywizjonu 303: cała, Dzieci Łodzi: cała, Eksploratorów Marsa: cała, Fizylierów: cała, Garnizonowa: cała, Generalska: cała, Generała Rozwadowskiego: cała, Grenadierów: cała, Grodowa: cała, Gryczana: cała, Hejnałowa: cała, Husarska: cała, Huta Jagodnica: cała, Jacka Bierezina: cała, Jagodnica: cała, Jeździecka: cała, Kadetów: cała, Kanonierska: cała, Kapitańska: cała, Kawaleryjska: cała, Kazimierza Dejmka: cała, Kirasjerów: cała, Komandosów: cała, Konstantynowska: nieparzyste od 107 do 137, parzyste od 58 do 96, Krańcowa: parzyste od 2 do 32, Kurka: cała, Lansjerów: cała, Legnicka: cała, Liniowa: cała, Lontowa: cała, Łucznicza: cała, Markietanki: cała, Marszałkowska: cała, Marszowa: cała, Mieczników: cała, Molla: cała, Mundurowa: cała Muszkieterów: cała, Musztrowa: cała, Napoleońska: cała, Obozowa: cała, Obronna: cała, Odważna: cała, Oficerska: cała, Orężna: cała, Orlika: cała, Pancerniaków: cała, Parafialna: cała, Partyzantów: cała, Patrolowa: cała, Piechura: cała, Pisankowa: cała, Płatowcowa: cała, Płk. Juszczakiewicza „Kornika”: cała, Podchorążych: cała, Podjazdowa: cała, Poniatowskiego: cała, Pontonowa: cała, Prochowa: cała, Profesora Józefa Grotta: cała, Przygraniczna: nieparzyste wszystkie, Profesora W. Fijałkowskiego: cała, Radarowa: cała, Rąbieńska: nieparzyste od 27 do końca, parzyste od 34 do końca, Saperów: cała, Sojowa: cała, Stanisława Lema: cała, Stanisława Łukawskiego: cała, Stare Złotno: cała, Szańcowa: cała, Szaserów: cała, Szczecińska: nieparzyste od 1 do 13B, Szeregowa: cała, Szlachetna: cała, Szwadronowa: cała, Szwoleżerów: cała, Świąteczna: cała, Turniejowa: cała, Ułańska: cała, Upominkowa: cała, Waleczna: cała, Weteranów: cała, Wielkanocna: cała, Wojskowa: cała, Wykowa: cała, Zadraż: parzyste wszystkie, Zapłocie: cała, Zaporowa: cała, Zasieczna: cała, Zbrojna: cała, Złotno: nieparzyste od 31 do końca, parzyste od 42 do końca, Zwiadowcza: cała, Żołnierska: cała, Żurawinowa: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Napoleońska 7/17 Szkoła Podstawowa Nr 169 im. Marii Konopnickiej |
Pokaż na mapie |
Lublinek-Pienista
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 13:52) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 23 |
Numer Obwodu głosowania: | 149 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | 1. Korpusu Pancernego WP: cała, Biwakowa: nieparzyste wszystkie, parzyste od 2 do 22, Bohaterów Września: cała, Bułata Okudżawy: cała, Bystra: cała, Golfowa: cała, Gwarków: cała, Ikara: parzyste wszystkie, Langiewicza: nieparzyste wszystkie, Latawcowa: cała, Lublinek: cała, Maratońska: nieparzyste od przedłużenia ul. Kinga C. Gilette do końca, parzyste od przedłużenia ul. Kinga C. Gilette do końca, Nowy Józefów: nieparzyste od 1 do 77, parzyste 2 do 70, Ostowa: cała, Pilotów: cała, Południowa: parzyste wszystkie, Sanitariuszek: nieparzyste od 45 do końca, parzyste od 54 do końca, Spartańska: cała, Synów Pułku: cała, Szarych Szeregów: cała, Szkutnicza: cała, Załogowa: cała, Zamiejska: cała, Żaglowa: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Sanitariuszek 70/72 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o. |
dla osób niepełnosprawnych: | lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych |
Pokaż na mapie |
Lublinek-Pienista
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:21) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 23 |
Numer Obwodu głosowania: | 148 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. Waltera-Janke: cała, Andersena: cała, Bratysławska: nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 50 do końca, Burzliwa: cała, Czerwonego Kapturka: cała, Denna: cała, Dolinna: cała, Elektronowa: cała, Falista: cała, Franciszka Plocka: nieparzyste 5 i 7, Generała Maczka: nieparzyste od 1 do 35, parzyste od 2 do 36, Jasia i Małgosi: cała, Komandorska: cała, Korsarska: cała, Króla: nieparzyste od 59 do końca, parzyste od 74 do końca, Kubusia Puchatka: cała, Lajkonika: cała, Laskowicka: cała, Nowe Sady: cała, Obywatelska: nieparzyste od 99 do 207, parzyste od 90 do 178A, Pienista: cała, Polarna: nieparzyste od 17 do końca, parzyste od 24 do końca, Prądzyńskiego: nieparzyste od 105 do końca, Rusałki: cała, Sieciowa: cała, Sumowa: cała, Sztormowa: cała, Tadeusza Sołtyka: cała, Wróblewskiego 76, Zboczowa: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Kubusia Puchatka 9 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pienista” |
Pokaż na mapie |
Karolew - Retkinia Wschód
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:20) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 22 |
Numer Obwodu głosowania: | 147 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | Armii Krajowej: nieparzyste od 17A do 41, Batalionów Chłopskich: cała, Dyskowa: cała, Hubala: cała, Jachtowa: cała, Sympatyczna: cała, Zagrodniki: cała |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Batalionów Chłopskich 21 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 214 lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych |
Pokaż na mapie |
Karolew - Retkinia Wschód
Informację wprowadził(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (22.02.2019 12:46)
Informację zmodyfikował(a): Hanna Zubrzycka / BPiNM (08.03.2019 14:19) |
|
---|---|
nr Okręgu Wyborczego: | 22 |
Numer Obwodu głosowania: | 146 |
Ulice (granice obwodu głosowania): | al. Kardynała Wyszyńskiego: parzyste od 12 do 24, Marusarzówny: nieparzyste od 9 do końca, parzyste wszystkie, Przełajowa: nieparzyste od 1 do 7A, parzyste 2, Retkińska: parzyste od 92 do 98 |
Adres lokalu obwodowej komisji wyborczej: | ul. Marusarzówny 9 Miejski Zespół Żłobków w Łodzi Żłobek Nr 21 |
Pokaż na mapie |