4. Parada Seniorów „Srebrna Fiesta” na Piotrkowskiej

  • kategoria:
  • Seniorzy

Punkt 12:00 spod DH Magda ruszyła 4. Parada Seniorów czyli Srebrna Fiesta w Łodzi. Sygnał do zabawy dała główna gwiazda, DJ WIKA czyli Wirginia Szmyt. Pod jej wodzą, podążając za mobilną platformą muzyczną, seniorzy w towarzystwie szczudlarzy i marżoretek dotarli do pasażu Schillera, gdzie zostali powitani przez gospodarzy miasta.

11 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

Prezydent Krzysztof Piątkowski, uczestniczący wcześniej w paradzie, ze sceny podziękował seniorom za liczną obecność i pogratulował doskonałej kondycji.  Nie zabrakło również senatora Ryszarda Bonisławskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łodzi Marcina Gołaszewskiego.

Ze sceny przywitała seniorów również Agata Dawidowicz, Dyrektor Ośrodka Kultury Górna.

Wydarzenie to było częścią kampanii „60+ Czas na kulturę”, której realizatorem jest Ośrodek Kultury Górna.  Impreza była możliwa jest dzięki zaangażowaniu i współpracy instytucji: Poleski Ośrodek Sztuki, Bałucki Ośrodek Kultury, Widzewskie Domy Kultury, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Centrum Kultury Młodych.