Czekają na rewanż

  • kategoria:
  • Aktualności sportowe

W sobotę 17 kwietnia o godz. 17 koszykarze ŁKS AZS UŁ SG rozpoczną mecz, którego stawką będzie przedłużenie rywalizacji w fazie play-off 2. ligi. Łodzianie w drugiej rundzie walczą z Rycerzami Rydzyna i po pierwszym spotkaniu przegrywają 0-1.

Zdecydowanym faworytem w tej parze jest zespół z Wielkopolski, który w rundzie zasadniczej był najlepszy w grupie D. I na własnym boisku faworyt zwyciężył i w rywalizacji do dwóch zwycięstw prowadzi 1-0. Drugi mecz zostanie rozegrany w łódzkiej Zatoce Sportu.

Rycerze Rydzyna - ŁKS AZS UŁ SG 98:88 (29:26, 23:18, 27:13, 19:31). Punkty dla ŁKS AZS UŁ SG: Jacek Gwardecki 24, Bartłomiej Bartoszewicz 16, Arkadiusz Świt 16, Kacper Dominiak 13, Bartłomiej Dróżdż 11, Jakub Borowski 5, Kacper Maj 3, Michał Mycko 0, Hubert Lewandowski 0.