Działania patroli w służbie

  • kategoria:
  • Aktualności Straży Miejskiej

W ciągu minionej doby (24 września) na linię alarmową Straży Miejskiej 986 wpłynęło 160 zgłoszeń od mieszkańców z prośbą o podjęcie działań.

W ciągu minionej doby (24 września) na linię alarmową Straży Miejskiej 986 wpłynęło 160 zgłoszeń od mieszkańców z prośbą o podjęcie działań. Fot. arch. SM w Łodzi

Spośród wszystkich zgłoszeń prym wiodły wykroczenia drogowe, zarejestrowaliśmy ich, aż 85! Ponadto 23 interwencje związane były z zakłócaniem ładu i porządku publicznego na terenie miasta. Sekcja Animal Patrol otrzymała do realizacji 22 zgłoszenia z udziałem zwierząt. Mundurowi w czasie służby zabezpieczyli 16 sytuacji stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. Do Miejskiego Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej przewieziono 5 osób w stanie upojenia alkoholowego. Decyzją lekarza dyżurnego pozostały w placówce do wytrzeźwienia.


Metryka strony i historia zmian