Termin: 16-17.11.2018, w godz. 9.00-16.00
Gdzie: Ośrodek 3 Piętra, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się:
- co to jest praca metodą projektu,
- jak określić cel naszego wspaniałego pomysłu,
- jak pisać o swoich ideach, tak aby zarazić innych naszym niezwykłym pomysłem,
- co to jest diagnoza i jak ja ugryźć ?
- jak poprawnie wypełnić wniosek/formularz grantowy,
- jakie są źródła pozyskiwania środków finansowych, lokalnych i krajowych,
- jak konstruować przykładowy budżet naszego przedsięwzięcia,
- co to jest harmonogram, wskaźniki, zasoby,
- na co zwracają uwagę osoby pracujące w komisjach oceniających wnioski grantowe,
W trakcie szkolenia będziemy przekazywać wiele praktycznych aspektów związanych z pozyskiwaniem funduszy z życia wziętych. Trener podzieli się swoją unikalną wiedzą zdobytą dzięki praktyce osoby która pozyskuje również środki finansowe i pracuje w komisjach oceniających wnioski projektowe.
UWAGA: pracujemy metodami aktywnymi, tak aby jak najwięcej wiedzy zdobyć w pracy grupowej i twórczej. Oznacza to, ćwiczenia, symulacje, pracę w parach grupach, czasem scenki sytuacyjne i inne formy. Staramy się aby nasze szkolenia nie były nudnymi prezentacjami, lecz aby uczestnicy zdobywali wiedzę w sposób komplementarny. Jeśli chcesz, aby twoje projekty też były ciekawe i pełne życia – zapraszamy tym bardziej.
Organizator zastrzega, że nie wszystkie wymienione powyżej kompetencje uczestnik
zdobędzie. Będzie to zależało między innymi od ogólnego poziomu grupy szkoleniowej, indywidualnych cech uczestnika, temperamentu grupy oraz potrzeb poszczególnych uczestników które mogą wpłynąć na zmiany w zagadnieniach poruszanych na szkoleniu.
* UWAGA: to czy będziemy pracować na najnowszych formularzach jest zależne czy oficjalnie zostaną opublikowane nowe wzory formularzy.
Zgłoszenia za pomocą formularza on – line: https://tiny.pl/gzbpb do 11.11.2018, decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie pytań i informacji prosimy o kontakt z p. Aleksandrą Szmurlik pod adresem e-mail: aleksandras.ferso@gmail.com
Prowadzący:
Jacek Jędrzejczak – certyfikowany trener biznesu metodologii SET. Aktywny coach w tematyce: diet coaching, executive coaching. Mediator i facylitator. Współtwórca metodologii pracy Pracowni Zmiany Społecznej. Działa w organizacjach pozarządowych od wczesnych lat 90-tych. Łącznie ponad 4300 godzin warsztatów i szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wiceprezes Łódzkiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Członek Łódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.